Horoskop partnerski: Skorpion + Wodnik

To bardzo energetyczne połączenie osób. Kiedy się poznają często ulegają wzajemnej fascynacji od wymiany pierwszych słów. Jest między Nimi wręcz zwierzęcy magnetyzm i często bardzo szybko decyzją się na romans i związek nie znając siebie nawzajem prawie w ogóle.

Para ta na pewno bardzo dobrze odnajdzie się w sypialni. Oboje lubią eksperymentować, przekraczać granice i są bardzo namiętni. Natomiast w życiu codziennym czeka ich wiele przeszkód do pokonania. Zodiakalny Wodnik może czuć się zbyt osaczany w związku, natomiast zodiakalny Skorpion może uważać, że partner jest zbyt chłodny a nawet oziębły. Różne potrzeby w związku, a także zupełnie inne temperamenty na pewno będą powodowało wiele spięć i kłótni.

Para ta ma szansę na przetrwanie tylko w momencie akceptacji swojego partnera, takim jakim jest i nauczenia się chodzenia na kompromisy z obu stron, których będzie w tej relacji bardzo dużo. Ponadto w przypadku tej pary zdecydowanie potrzeby jest rytuał na miłość, aby związek ten mógł przetrwać

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *