Horoskop Partnerski: Strzelec + Koziorożec

To bardzo specyficzne połączenie osób. Na pewno relacja ta nie należy do łatwych. Kiedy osoby te się poznają, najczęściej to zodiakalny Strzelec musi walczyć o względy zodiakalnego Koziorożca. Jeśli ten da się przekonać, to czeka ich bardzo wiele rozmów na miliony tematów, które nie będą się kończyły.

Oboje dobrze się rozumiecie, a Wasze zupełnie inne podejście emocjonalne do życia, może Was zbliżyć do siebie. Zodiakalny Koziorożec może nauczyć się bardziej luźnego i spokojnego podejścia do życia, a także cieszenia się z tego co nas spotyka. Przy partnerze może oderwać się od pracy. Natomiast zodiakalny Strzelec może nauczyć się większej cierpliwości i wytrwałości w swoich działaniach.

Aby relacja ta się udała, osoba urodzona pod znakiem Koziorożca nie może ograniczać partnera, który potrzebuje wiele przestrzeni. Natomiast zodiakalny Strzelec powinien pozwolić przejąc inicjatywę i dominację w związku drugiej stronie. Na pewno duża emocjonalność Strzelca i lekkie podejścia do życia, mogą być problemem dla twardo stąpającego po ziemi Koziorożca. Jednakże w tym przypadku rytuał na miłość, może bardzo pomóc tej parze.

Wróżka Mariwa

One thought on “Horoskop Partnerski: Strzelec + Koziorożec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *