Horoskop partnerski: Strzelec + Wodnik

To wręcz idealne połączenie żywiołu Ognia i Powietrza. Kiedy osoby spod tych dwóch znaków zodiaku się poznają, od razu pragną razem zdobywać świat. Macie podobne spojrzenie na otaczającą Was rzeczywistość, uwielbiacie odkrywać to co nieznane i nie lubicie siedzieć w jednym miejscu.

Razem możecie okrywać zarówno nowe lądy i kultury i jak swoje wnętrza. Bardzo dobrze rozumiecie się nawzajem. Każde z Was pragnie także mieć własną przestrzeń, dlatego także pod tym kątem będziecie rozumieć się bez słów.

Żadne z Was nie jest za mocno zaborcze, dajcie cie sobie wiele swobody, a także prawa do odmiennego zdania. Nie lubicie kłótni i sporów, dlatego relacja ta mimo że będzie mocno energetyczna, nie będzie nacechowana kłótniami. Możecie przeżyć wiele przygód, spędzić razem niesamowicie czas, a także wiele się uczyć od siebie. Na pewno tematy do rozmów Wam się nie skończą.

To co Was przyciąga do siebie, może być także dużym utrudnieniem, w prowadzeniu codziennego życia. Przede wszystkim nikt z Was nie będzie chciał brać odpowiedzialności za finanse i sprawowanie pieczy nad budżetem domowym, dlatego możecie popaść w problemom w tej sferze.

Wróżka Mariowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *