Horoskop partnerski: Strzelec + Ryby

To bardzo energetyczne połączenie osób, choć niestety zazwyczaj na krótki czas. Oboje jesteście romantykami, uczucia wiodą prym w Waszym życiu, co początkowo będzie bardzo Was zbliżało, ale z czasem zmienność nastrojów i inne potrzeby spowodują, że kłótnie zaczną narastać. Przede wszystkim osoba urodzona jako zodiakalna Ryba pragnie spędzać czas w domu z partnerem. Natomiast zodiakalny Strzelec, pragnie z ukochanym zdobywać świat.

Choć możecie się wiele od siebie nauczyć, to ponieważ zmysłowe i emocjonalne postrzeganie świata dla każdego z Was stanowi co innego to z czasem może dojść do zachwiania równowagi w tej relacji. Przede wszystkim osoba spod znaku Strzelca, będzie dominowała w każdej możliwej płaszczyźnie, przez partner może czuć się mocno przytłoczony i nieoceniony. Natomiast osoba spod znaku Ryb może nie nadążać za ekstrawertycznym życiem partnera.

Relacja ta o wiele lepiej sprawdzi się na stopie przyjacielskiej niż w długiej relacji partnerskiej. Aby związek ten przetrwał potrzebne są duże ustępstwa z obu stron i ogromna empatia przede wszystkim ze strony osoby spod znaku Strzelca, a także większa odwaga ze strony urodzonej pod znakiem Ryb. Na pewno w tym przypadku dobrze sprawdzi się rytuał na miłość, który pomoże tej parze pokonać inne temperamenty.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *