Horoskop Partnerski: Koziorożec + Baran

To zderzenie dwóch bardzo silnych osobowości. W tej relacji każda osoba chce dominować i nikt nie będzie chciał odpuścić. Osoby te mogą rozmawiać ze sobą godzinami, dobrze się rozumieją szczególnie na płaszczyźnie zawodowej. W pracy razem możecie bardzo daleko zajść i wiele osiągnąć. Natomiast w związku po namiętnym początku relacji, szybko okazuje się, że różnice w podejściu do życia mogą być nie do przeskoczenia.

Zodiakalny Baran może okazać się zbyt porywczy i emocjonalny dla zodiakalnego Koziorożca. Natomiast zodiakalny Koziorożec może okazać się zbyt spokojny i czasem wręcz nudny dla partnera. Osoby te mogą wiele się od Ciebie nauczyć.

Zodiakalny Baran może nauczyć się cierpliwości i może wprowadzić więcej spokoju i ładu w swoim życiu. Natomiast zodiakalny Koziorożec może nauczyć się od partnera bycia bardziej spontanicznym i cieszenia się z życia, bez robienia dużych planów.

Aby relacja ta miała szanse przetrwać każda ze stron musi nauczyć się ustępować partnerowi i zacząć chodzić na kompromisy. Jednak relacja ta nigdy nie będzie należała do łatwych, ze względu na zupełnie odmienne temperamenty tych osób.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *