Zwierzę Mocy – Niedźwiedź

Niedźwiedzie to masywne zwierzęta, które w wielu kulturach są uważane za święte, dające ochronę i posiadające moc uzdrawiającą. Zwierzę to wkraczając do naszego życia, uczy nas kontroli nad własnym ciałem i duchem, obserwacji, a także życia w zgodzie z naturą. Niedźwiedź bardzo dużo czasu przebywa sam ze sobą, zapadając w sen zimowy, po którym niejako rodzi się na nowo, rozpoczynając kolejny cykl życia.

Niedźwiedź pokazuje nam także jak łączyć siłę z miłością i troską o innych, zachowując swoje własne granice. Powinniśmy przede wszystkim kierować się własnymi przekonaniami, a nie podążać za innymi. Uczy jak nie bać się podążać za głosem własnego serca i nie przejmować się tym co myślą o nas inni.

Zwierzę to pokazuje nam, że najlepiej jest wsłuchać się w samego siebie, swoje wewnętrzne potrzeby i podążać za nimi. Ponadto uczy, że czasem warto wycofać się, zrobić krok w tył i nie uczestniczyć w pędzie życia, a skupić się tylko i wyłącznie na sobie i swoich najbliższych.

Jeśli chcesz śmiało podążać do celu, zachowywać własne granice i być wiernym samemu sobie wybierz niedźwiedzia na swoje zwierzę mocy.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *