Zwierzę Mocy – Wieloryb

Wieloryby to ssaki, które żyją w wodzie i mają ogromne rozmiary, są to także jedne z najstarszych zwierząt występujących na świecie. Są znane od starożytności, uważane były za filary świata są symbolem potęgi, mocy, a także wiedzy pradawnej. Kiedy wieloryb pojawia się w naszym życiu zachęca nas do zanurzenia się we własne jestestwo i wyciszenie się wewnętrzne.

Woda, w której przebywa daje poczucie spokoju, pomaga ukoić nerwy i dotrzeć do przyczyn, a nie tylko skutku tego co złe i negatywne. Dzięki temu mamy szansę nie tylko lepiej siebie poznać, ale także zmienić siebie i sprawić, że będziemy w stanie samych siebie kontrować. Wieloryb zabiera nas w podróż, dzięki której możemy dotrzeć do jądra naszej duszy, i żyć z nią w jedności i pokoju.

Ssak ten przypomina nam także, że woda ma oczyszczającą moc, dlatego powinniśmy z niej jak najczęściej korzystać w każdej możliwej postaci. Woda jest początkiem wszystkiego, dlatego należy o tym pamiętać.Kiedy wieloryb wynurza się z wody, aby zaczerpnąć powietrza, przypomina nam, że należy zachować korelację między myśleniem, które symbolizuje powietrze, a emocjami, które symbolizuje woda.

Jeśli pragniesz lepiej poznać siebie, chcesz wyciszyć swoje emocje, poznać prawdy świata i lepiej rozumieć innych wybierz wieloryba na swoje zwierzę mocy.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *