Zwierzę Mocy – Jaszczurka

Jaszczurki to najliczniejsza grupa gadów, występuje ich ponad 4000 gatunków, można je spotkać na każdym kontynencie wyłączając Antarktydę. Jaszczurki są zwierzętami, które przynoszą nam możliwość połączenia się ze źródłem życia. Gad ten ma bardzo wyczulone zmysły, widzi i słyszy więcej, dlatego pomaga nam mieć głębszy wgląd w samych siebie i otworzyć się na to co było wcześniej zakryte.

Jaszczurka uczy nas, aby nie tylko zajrzeć w głąb siebie, ale też nie bać się tego co jest w nas samych. Pokazuje, że czasem lepiej jest stać z boku, niż pchać się tam gdzie jest większość. Należy pamiętać także o zachowaniu swojej przestrzenni, która daje nam poczucie bezpieczeństwa. Jest to zwierzę, które chętnie wygrzewa się na słońcu, ale także nie boi się swojego cienia, żyje w zgodzie z samym sobą. Jaszczurka pomaga nam w realizacji marzeń przez nasze sny, które często pokazują nam to czego tak naprawdę pragniemy. Jaszczurka pokazuje nam, że czasem warto zostawić za nami przeszłość, odrzucić to co złe lub ograniczające nas, tak jak ona sama gubi swój ogon.

Jeśli chcesz być bardziej uważny w swoim życiu, pragniesz kierować się w swoim życiu instynktami, chcesz odciąć się od przeszłości, wybierz jaszczurkę na swoje zwierzę mocy.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *