Czy jesteś z odpowiednią osobą? Sprawdź to…

Nikt nie jest idealny, jednak czasem dopasowanie między osobami jest bardzo dobre, a czasem wręcz przeciwnie, podświadomie czujemy, że nic z tego nie będzie. Odpowiedź sobie na tych kilka pytań i sprawdź czy to jest odpowiedni partner dla Ciebie.

Czy czujesz się pewnie i spokojnie? – Jeśli wewnętrznie czujesz, że przy partnerze nie musisz się niczego obawiać, a wszystko jest takie jakie powinno to znak, że to odpowiednia osoba dla Ciebie.

Czy akceptujesz Go? – Ideałów nie ma, jeśli dostrzegasz wady partnera, ale potrafisz z nimi żyć i nie sprawiają one, że ciągle się kłócicie, to kolejny znak, że do siebie pasujecie.

Czy oboje się szanujecie? – Jeśli potraficie się dogadać bez manipulacji, obrażania i potraficie chodzić na kompromisy to znaczy, że jesteście dobrze dobrani.

Czy darzysz zaufaniem partnera? – Jeśli czujesz, że możesz na Nim polegać i nie masz obaw, że Cię oszuka, to znaczy, że dobrze wybrałaś.

Czy łączą Was potrzeby? – Jeśli pragniecie tego samego od życia, podążacie w tym samym kierunku, to znak, że to odpowiednia osoba dla Ciebie.

Czy nie boisz się samotności? – Jeśli wiesz, że jesteś z daną osobą, dlatego, że cenisz ją za to jakim jest człowiekiem, a nie dlatego, że nie chcesz być sama, to dobrze wybrałeś.

Jeśli przynajmniej na 4 pytania odpowiedziałeś twierdząco, to znak, że Twój partner jest dla Ciebie odpowiedni. Dlatego jeśli pojawią się trudności to walcz o swój związek, bo dobrze trafiłaś, a zrezygnować zawsze możesz.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *