Zwierzę Mocy – Płaszczka

Płaszczki to specyficzne zwierzęta morskie, które można spotkać w ciepłych morzach i oceanach. Choć wydają się niegroźne, niestety, ale potrafią odebrać życie.

Kiedy płaszczka wkracza do naszego życia, daje nam wielopoziomowe oczyszczenie. Swoimi delikatnymi i subtelnymi ruchami, pokazuje nam, że wszystkie zmiany w naszym życiu zachodzą płynnie i sami się do nich przyczyniamy. Zwierzę to pomaga zachować wewnętrzną harmonię i spokój. Uczy jak zachowywać równowagę, dzięki czemu będziemy płynnie przechodzić z jednej zmiany do drugiej i prowadzić szczęśliwe życie.

Jest to zwierzę, które potrafi żyć w grupie, ale przede wszystkim ceni własną przestrzeń i tego nas uczy, jak żyć z bliskimi nie zapominając o sobie i własnych potrzebach. Mimo, iż do życia potrzebuje wody, to często zagrzebuje się w piasku, pokazując nam, że to dzięki Matce Ziemi jesteśmy na tym świecie.

Z drugiej strony płaszczka potrafi wyskoczyć ponad wodę, poczuć słońce i wiatr, poruszając swoimi płetwami jak skrzydłami. Tym samym pokazuje nam, że jeśli tylko uwierzymy w siebie, nie ma rzeczy niemożliwych, że jesteśmy silni sami w sobie i pełni pomysłów oraz pasji.
Jeśli pragniesz, aby żyć harmonijnie, stale jednak przekraczając nowe granice, chcesz kierować się uczuciami w swoim życiu, zachowując jednak rozwagę wybierz płaszczkę na swoje zwierzę mocy.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *