Jaki jest Twój najlepszy wypoczynek? Sprawdź to na podstawie Znaku Zodiaku…

Wakacje to czas, kiedy można naładować się pozytywną energią, odpocząć i się porządnie zrelaksować. Jednak każda osoba, potrzebuje innego rodzaju wakacji, aby w pełni je wykorzystać. Wpływ na to, w jaki sposób najlepiej odpoczywamy ma nasz znak zodiaku. Sprawdź na podstawie znaków zodiaku, jaki jest najlepszy odpoczynek.

Baran –  Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są  bardzo aktywne na co dzień, dlatego najlepiej odpoczną przebywając gdzieś w głuszy, z dala od innych,np. ustalając trasę górską na kilka dni lub medytując w samotności.

Byk – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są  mocno związane z Ziemią i naturą, mają także w sobie artystyczną duszę. Dlatego najlepiej odpoczną  np. kursie sadzenia roślin, czy warsztatach fotograficznych lub malarskich.

Bliźnięta – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku nie lubią robić planów, dlatego najlepszym dla nich rozwiązaniem jest wyjazd typu last minute do obcych krajów.

Rak –  Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku cenią spokój na co dzień i w czasie wakacji. Chętnie spędzą czas nad polskim morzem lub jeziorem, gdzie nie będzie wielu ludzi.

Lew –  Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku najlepiej wypoczną w miejscach głośnych, gdzie będą mogły się bawić do białego rana, w gronie przyjaciół.

Panna –  Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku potrzebują wyciszenia, dlatego najlepiej wypocząć na łonie natury, lub zajęciach medytacji.

Waga – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku często spędzają wakacje w znanych kurortach, ale najlepiej wykroczną na łonie natury, z bliską im osobą.

Skorpion – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku lubią wszystko to co tajemnicze i nieznane. Dlatego idealnym wręcz miejscem do wypoczynku dla nich będą warsztaty masażu, tańca czy tantry.

Strzelec –  Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku lubią nietuzinkową aktywność, lubią dźwięk i obraz. Dlatego powinny wypoczywać na kursach dawnych instrumentów takich jak bębny czy gongi czy misy szamańskie.

Koziorożec  – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku doskonale odpoczną zwiedzając stare miejsca jak klasztory czy zamki, ale na własną rękę bez przewodnika i wycieczek zorganizowanych.

Wodnik – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku najlepiej wypoczną skupiając się na sobie i własnym ciele, dlatego zajęcia oparte o chińską medycynę czy akupunkturę lub akupresurę będą dla nich wręcz idealne.

Ryby – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku lubią mieć lepszy wgląd w siebie, a uzyskają to dzięki przebywaniu na łonie dzikiej przyrody, gdzie będą mogli przebywać sami ze sobą.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *