Dopasowanie w łóżku, a Znak Zodiaku…

Są osoby, które bardzo mocno się przyciągają, jest między Nimi chemia, która sprawia, iż mogą wychodzić z łóżka. Nie wszyscy mają to szczęście, jednakże to najczęściej znak zodiaku i połączenie żywiołów powoduje, że niektóre osoby są świetnie dopasowane w łóżku. Sprawdź, jakie połączenie osób, spod konkretnych znaków zodiaku należy do tej grupy:

Baran + Strzelec – Oboje mają gorące temperamenty i są bardzo namiętni. Lubią przekraczać granice i chętnie poznają to co nowe.

Byk + Rak – Oboje czerpią bardzo dużo z gry wstępnej, żadne z nich się nie śpieszy, są cierpliwi i subtelni w łóżku, a także biorą pod uwagę potrzeby drugiej osoby.

Bliźnięta + Wodnik – Oboje są otwarci na eksperymenty i poznawanie tego co nieznane. Lubią przygody i nie znoszą rutyny.

Rak + Skorpion – Oboje są nieprzeniknieni, posiadają w swoim sercu tajemnicę, swoją uczuciowością sprawią, że nie tylko seks będzie wspaniały, ale cały ich związek.

Lew + Strzelec – To wybuchowa mieszanka, w której przede wszystkim czuć pożądanie. Osoby spod tych znaków zodiaku nie wstydzą się swojej seksualności i chętnie ją odkrywają.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *