Zwierzę Mocy – Żaba

Żaby to płazy, które można spotkać wszędzie na świecie oprócz Antarktydy. Co ciekawe większość żab nie potrafi pić, wodę wchłaniają całą powierzchnią ciała. Żaby to zwierzęta wodne, które są silnie powiązane z tym żywiołem. Są symbolem szczęścia, bogactwa i uzdrawiających mocy.

Kiedy żaba wkracza do naszego życia pokazuje nam, że możemy łączyć to co duchowe i to co cielesne, albo inaczej umysłowe. Sama cały czas żyje między dwoma żywiołami, wodą i ziemią, choć woda jest jej bliższa. Pokazuje, że właśnie nasza duchowość, którą w tym przypadku symbolizuje woda, może nadać naszemu życiu wewnętrzny spokój i harmonię.

Możemy także zawsze kiedy tylko chcemy zmyć z siebie, wszystko to co jest w nas negatywne, a czego chcemy się pozbyć. Swoim kumkaniem zachęca nas do wsłuchania się w samych siebie, i postępowaniem w zgodzie z naszym wewnętrznym ja. Tylko dzięki takiemu postępowaniu, możemy żyć szczęśliwie i w pełni zgodnie z samym sobą.

Jeśli pragniesz uzdrowić samego siebie, nie bać się skoczyć na głęboką wodę i rozpoczynać nowe rozdziały w życiu, wybierz żabę na swoje zwierzę mocy.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *