Zwierzę Mocy – Żółw

Żółwie to zwierzęta wodne i lądowe, które można spotkać w wielu miejscach na świecie. Są symbolem mądrości i wewnętrznej harmonii. Są silnie związane z Matką Ziemią. Dawniej uważano, że na grzbiecie magicznego żółwia znajduje się cała planeta. Zwierzę to przede wszystkim uczy zachować harmonię między tym co ludzkie, a tym co boskie, tym co duchowe i tym co umysłowe.

Zwierzę to uczy nas także cierpliwości. Pokazuje, że nie warto podejmować pochopnych decyzji, gdyż często potem ich żałujemy. Przemyślane działanie, jest tym czym powinniśmy się kierować w życiu. Żółw przynosi nam w darze wewnętrzny spokój i przekonanie, że wszystko się z czasem ułoży. Przypomina nam także, że często dobrze jest zwolnić, dać sobie czas na odpoczynek i regenerację organizmu, pęd nie jest wskazany. Dzięki temu mamy czas na wgląd we własne Ja i podejmowanie działań zgodnie ze swoimi prawdziwymi przekonaniami.

Jeśli pragniesz zwolnić w swoim życiu, podejmować przemyślane decyzje i pragniesz wewnętrznej harmonii wybierz żółwia na swoje zwierzę mocy.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *