Zwierzę Mocy – Kos

Kos to ptak, z rodziny drozdowatych, którego można spotkać w Europie, Afryce, Australii, Azji i Nowej Zelandii. Kosy można spotkać zarówno w lasach, parkach jak i miastach. Ich niesamowitą zdolnością jest to, że potrafią one powtórzyć melodię, która usłyszą, może to być gwizd lub śpiew człowieka, ale także melodia w telefonie.

Kiedy kos pojawia się w naszym życiu, zachęca do większej wiary w samych i wgląd w siebie. Przypomina, że każdy z nas ma talenty, o których na co dzień zapominamy. Pokazuje, że każdy ma dar, z którego warto korzystać. Swoim śpiewem, zachęca do większej radości życia i doceniania każdego dnia. Ponadto jego głos przypomina o tym, że każdy z nas ma wewnętrzny głos, w który należy się wsłuchać i podążać za nim. Dźwięki kosa są bardzo różne, tak samo jak życie, dlatego kos uczy nas, że nawet kiedy jest nam smutno, możemy sięgnąć po muzykę, która ukoi nasze wnętrze i doda pozytywnej energii.

Jeśli pragniesz być bardziej świadomym samego siebie, chcesz korzystać ze swoich naturalnych darów i chcesz czerpać inspirację z otaczającego Ciebie świata wybierz kosa na swoje zwierzę mocy.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *