Zwierzę Mocy – Żyrafa

Żyrafa to ogromny ssak występujący w Afryce. Ze względu na swój nietypowy wygląd od starożytności była uważana za hybrydę wielbłąda i leoparda. W Afryce jest uważana za zwierzę, które posiada wiedzę o czasie i przestrzeni.

Kiedy żyrafa wkracza do naszego życia, chce przede wszystkim nauczyć nas patrzeć na wszystko z innej perspektywy. Pokazuje, jak patrzeć na wszystko z innego, dalszego poziomu, dzięki czemu możemy widzieć więcej. Uczy, że nie warto patrzeć tylko na pojedyncze sprawy, a na wszystko jako na całość, jedność, która jest ze sobą połączona. Dzięki temu, będziemy mogli się zdystansować od spraw nieważnych. Pomoże to nam wyciszyć się wewnętrznie.

Żyrafa zachęca także do pochylenia się nad tym, a wręcz do zejścia do parteru, aby odzyskać równowagę wewnętrzną i wszystko sobie ułożyć. Zachęca tym samym to zwrócenia uwagi na innych, których często nie dostrzegamy. Żyrafa uczy, jak szlachetnie postępować, być wrażliwym i wewnętrznie spełnionym. Jest niejako łącznikiem ziemi z niebem, zachęca do postępowania w swoim życiu zarówno w zgodzie z sercem jak i umysłem.

Jeśli pragniesz mieć łagodne usposobienie, chcesz być pełen wdzięku i postępować spokojnie bez zbędnych emocji, wybierz żyrafę na swoje zwierzę mocy.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *