Wróżba za darmo – sprawdź i skorzystaj teraz…

Oswojeni z Nowym Rokiem, powoli wracamy do codzienności. Kończymy stare, zaczynamy nowe. Zawsze wiąże się z tym dużo niewiadomych, porażek, problemów, ale także sukcesów i radości. Wszyscy mamy przed sobą duże wyzwania jak i codzienne obowiązki.

Towarzyszą temu wszechobecne w naszym życiu pytania: Czy dobrze postępuję? Czy podejmuję dobrą decyzję? Co mnie w związku z tym czeka? Co wybrać? Czym się kierować? Czy ktoś mi pomoże? I setki, tysiące innych…

To często trudne, frustrujące i stresujące sytuacje, ale można sobie pomóc, bez kosztów, bez żadnych opłat. Skorzystaj z tej oferty a ja zupełnie za darmo postawię karty na jedno Twoje pytanie, na to co Cię nurtuje, martwi albo ciekawi. Jedyne co musisz zrobić to zapisać się do NEWSLETTERA TUTAJ.

Ważne:
Oferta trwa od 29.01.2019 r. do odwołania. O zakończeniu będzie informował oddzielny wpis na stronie, specjalnie do tego dedykowany. Oferta polega na zadaniu jednego konkretnego, pojedynczego pytania do kart. Na pytanie odpowiadam do 20 minut od otrzymania maila ze wszystkimi potrzebnymi informacjami.

W celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie należy zapisać się do newslettera TUTAJ.  Następnie należy wysłać maila na mój adres mariwa.polska@gmail.com wpisując w temacie “Wróżba za darmo” a w treści podać swoje imię, datę urodzenia oraz pytanie. Jeśli pytanie dotyczy innej osoby, to należy podać również datę urodzenia tej osoby.

Uwaga:
Oferta łączy się z innymi bieżącymi promocjami i jest niezależna od wszystkich innych wróżb. Jedna osoba może skorzystać z oferty tylko jeden raz. Zapisanie do newslettera innego adresu mailowego, przez tą samą, lub inną osobę, w przypadku, gdy pytania dotyczą osoby, która korzystała z Wróżby, nie uprawnia do ponownego skorzystania z oferty.

Zapraszam serdecznie,
Wróżka Mariwa

6 thoughts on “Wróżba za darmo – sprawdź i skorzystaj teraz…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *