Sennik – Symbolika Snów – Papier

Sennik mówi, że sen w którym występuje papier oznacza, iż mamy w sobie wiele słomianego zapału lub bierzemy się za rzeczy, na których się nie znamy.

Widzieć papier – Sennik mówi, że sen ten oznacza, iż chcesz robić coś o czym nie masz pojęcia, ani wiedzy ani doświadczenia.

Pisać na papierze – Sennik mówi, że sen ten oznacza, iż staniesz się bardziej kreatywny i twórczy, masz szansę na rozwój zawodowy i osobisty.

Papier toaletowy – Sennik mówi, że sen ten oznacza, iż podchodzisz zbyt lekceważąco do ważnej osoby lub do ważnego zadania.

Zapisany papier – Sennik mówi, że sen ten oznacza, iż masz wiele pomysłów, ale masz także trudność z podejściem decyzji i wyborem jednej rzeczy, którą powinieneś się zająć.

Brudny papier – Sennik mówi, że sen ten oznacza, iż ktoś może podpowiedzieć Ci błędnie, przez co możesz ponieść straty.

Czarny papier – Sennik mówi, że sen ten oznacza, iż Twoje plany nie zostaną zrealizowane, a Ty masz w sobie wiele leku i obaw.

Kolorowy papier – Sennik mówi, że sen ten oznacza, iż czeka Cię radosny i wesoły czas, podczas którego zrelaksujesz się i odpoczniesz.

Biały papier – Sennik mówi, że sen ten oznacza, iż będziesz działać zbyt lekkomyślnie, przez co możesz ponieść duże straty.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *