Sennik – Symbolika Snów – Papier

Sennik mówi, że sen w którym występuje papier oznacza, iż mamy w sobie wiele słomianego zapału lub bierzemy się za rzeczy, na których się nie znamy.

Widzieć papier – Sennik mówi, że sen ten oznacza, iż chcesz robić coś o czym nie masz pojęcia, ani wiedzy ani doświadczenia.

Pisać na papierze – Sennik mówi, że sen ten oznacza, iż staniesz się bardziej kreatywny i twórczy, masz szansę na rozwój zawodowy i osobisty.

Papier toaletowy – Sennik mówi, że sen ten oznacza, iż podchodzisz zbyt lekceważąco do ważnej osoby lub do ważnego zadania.

Zapisany papier – Sennik mówi, że sen ten oznacza, iż masz wiele pomysłów, ale masz także trudność z podejściem decyzji i wyborem jednej rzeczy, którą powinieneś się zająć.

Brudny papier – Sennik mówi, że sen ten oznacza, iż ktoś może podpowiedzieć Ci błędnie, przez co możesz ponieść straty.

Czarny papier – Sennik mówi, że sen ten oznacza, iż Twoje plany nie zostaną zrealizowane, a Ty masz w sobie wiele leku i obaw.

Kolorowy papier – Sennik mówi, że sen ten oznacza, iż czeka Cię radosny i wesoły czas, podczas którego zrelaksujesz się i odpoczniesz.

Biały papier – Sennik mówi, że sen ten oznacza, iż będziesz działać zbyt lekkomyślnie, przez co możesz ponieść duże straty.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *