Niezwykła moc szyszynki

Szyszynka znajduje się w naszym mózgu i jest wielkości zaledwie ziarenka ryżu, ale posiada niezwykłą moc. Jest ona odpowiedzialna za integrację mózgu i świadomości. Odpowiada za produkcję melatoniny, dzięki której możemy spać, a także serotoniny czyli hormonu szczęścia. Od starożytności uważa się, że szyszynka, jest niejako bramą łączącą nas ludzi ze światem duchowym. Często jest nazywana trzecim Okiem i jest łączona z Czakrami.

Jeśli pragniesz, aby Twoja szyszynka działała lepiej, jeśli chcesz otworzyć się na jej moc, zacznij działać na jej korzyść, tak aby nie ulegała zwapnieniu. W tym celu codziennie przebywaj minimum 15 minut na słońcu, unikaj za to sztucznego światła, także emitowanego z telewizora czy komputera. Stosuj medytację, jogę, słuchaj muzyki, która oddziałuje na szyszynkę, jak np. dźwięki mis tybetańskich.

Dobrym sposobem na pracę z szyszynką jest także ćwiczenie z oddechem i wizualizacją. Wystarczy, że weźmiesz jak najgłębszy oddech przez nos, a podczas wydechu wyobrazisz sobie, że wszelkie toksyny, negatywna energia, leki i bóle opuszczają Twoje ciało razem z wydychanym powietrzem. Dzięki takim działaniom z czasem uzyskasz dostęp do swojej czystej Jaźni, ze swoim wyższym Ja.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *