Czy Twoje dziecko jest gotowe na samodzielny wyjazd wakacyjny?

Wróżby to nie tylko przepowiadanie przyszłości i sprawdzanie przeszłości.
To także korzystanie z dobrze rozwiniętej intuicji, która razem z kartami tarota, może określić czy jesteśmy gotowi na nowy etap swojego życia. Warto zadbać o tych najmniejszych, najbardziej bezbronnych i tych, których kochamy najbardziej.

Zbliżają się wakacje, dlatego warto jest odpowiedzieć sobie na pytanie, czy nasza pociecha jest już gotowa na samodzielny wyjazd wakacyjny. Pierwsza kolonia może być niezapomnianym przeżyciem, wielka przygodą i ogromną radością. Może także okazać się tragiczną pomyłką i trauma dla dziecka, które zrazi się i nie będzie chciało więcej wyjechać z domu.

To czy dziecko jest gotowe na wyjazd zależy od wielu czynników, takich jak charakter dziecka, Jego osobowość, temperament, stopień samodzielności, doświadczenie życiowe, dojrzałość emocjonalna i stosunki z rówieśnikami. Dlatego nie ma znaczenia ile dziecko ma lat, aby było gotowe na wyjazd, tylko inne czynniki. Jeśli nie wiesz czy Twoje dziecko jest gotowe na wyjazd wakacyjny, masz w sobie wiele obaw, sprawdź to, wystarczy, że napiszesz do mnie, a ja sprawdzę na ile Twoje dziecko jest gotowe na samodzielny wyjazd i czy możesz je puścić na kolonie czy obóz już w tym roku.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *