Jaki jest Twój najlepszy wypoczynek? Sprawdź to na podstawie Znaku Zodiaku…

Wakacje to czas, kiedy można naładować się pozytywną energią, odpocząć i się porządnie zrelaksować. Jednak każda osoba, potrzebuje innego rodzaju wakacji, aby w pełni je wykorzystać. Wpływ na to, w jaki sposób najlepiej odpoczywamy ma nasz znak zodiaku. Sprawdź na podstawie znaków zodiaku, jaki jest najlepszy odpoczynek.

Baran –  Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są  bardzo aktywne na co dzień, dlatego najlepiej odpoczną przebywając gdzieś w głuszy, z dala od innych,np. ustalając trasę górską na kilka dni lub medytując w samotności.

Byk – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są  mocno związane z Ziemią i naturą, mają także w sobie artystyczną duszę. Dlatego najlepiej odpoczną  np. kursie sadzenia roślin, czy warsztatach fotograficznych lub malarskich.

Bliźnięta – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku nie lubią robić planów, dlatego najlepszym dla nich rozwiązaniem jest wyjazd typu last minute do obcych krajów.

Rak –  Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku cenią spokój na co dzień i w czasie wakacji. Chętnie spędzą czas nad polskim morzem lub jeziorem, gdzie nie będzie wielu ludzi.

Lew –  Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku najlepiej wypoczną w miejscach głośnych, gdzie będą mogły się bawić do białego rana, w gronie przyjaciół.

Panna –  Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku potrzebują wyciszenia, dlatego najlepiej wypocząć na łonie natury, lub zajęciach medytacji.

Waga – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku często spędzają wakacje w znanych kurortach, ale najlepiej wykroczną na łonie natury, z bliską im osobą.

Skorpion – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku lubią wszystko to co tajemnicze i nieznane. Dlatego idealnym wręcz miejscem do wypoczynku dla nich będą warsztaty masażu, tańca czy tantry.

Strzelec –  Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku lubią nietuzinkową aktywność, lubią dźwięk i obraz. Dlatego powinny wypoczywać na kursach dawnych instrumentów takich jak bębny czy gongi czy misy szamańskie.

Koziorożec  – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku doskonale odpoczną zwiedzając stare miejsca jak klasztory czy zamki, ale na własną rękę bez przewodnika i wycieczek zorganizowanych.

Wodnik – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku najlepiej wypoczną skupiając się na sobie i własnym ciele, dlatego zajęcia oparte o chińską medycynę czy akupunkturę lub akupresurę będą dla nich wręcz idealne.

Ryby – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku lubią mieć lepszy wgląd w siebie, a uzyskają to dzięki przebywaniu na łonie dzikiej przyrody, gdzie będą mogli przebywać sami ze sobą.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *