Horoskop na listopad dla wszystkich Znaków Zodiaku

Baran:

Listopad będzie bardzo dobrym miesiącem dla wszystkich Baranów. Czeka ich wiele miłosnych uniesień, niespodziewanych zdarzeń, ale też powodzenie w finansach.

Uczucia:
To będzie bardzo dobry miesiąc dla Baranów, zarówno tych, które są w związku, jak i tych samotnych. Mars w Wadze zadba o życie partnerskie Barana i sprawi, że jego komunikacja w związku będzie wzorowa. Dzięki temu będą się z partnerem bardzo dobrze rozumieć, a wpływ na to będzie mieć również Wenus w Strzelcu. Układ ten jednocześnie rozbudzi seksualne żądze Barana, oraz sprawi, że listopad okaże się bardzo namiętnym miesiącem.

Osoby samotne, również będą mogły liczyć na odnalezienie drugiej połówki, z którą wejdą w płomienny i bardzo namiętny romans. Baran dokładnie będzie wiedział, czego chce i dostanie to bez większego problemu.

Kariera i finanse:
Baran, w tym miesiącu, powinien uważać na to, żeby działać ostrożnie i subtelnie, nie zawsze warto mówić wszystko, co się ma na myśli. Skromność może przynieść bardzo dobre wyniki. Uran w Byku zwiastuje duże pozytywne zmiany finansowe, a Jowisz w strzelcu sprawi, że Baran poczuje się bardzo pewny siebie, ale też będzie skłonny do pracy nad samym sobą, a co ważne, również w sferze duchowej. To wszystko sprawi, że Baran będzie bardzo mocno pogodzony ze sobą, jak również z otoczeniem, a sprawy biznesowe i finansowe będą iść w dobrym kierunku.

Zdrowie:
Baran w tym miesiącu, powinien przede wszystkim znaleźć czas na odpoczynek. Najbardziej sprzyjający na to czas, będzie po 19 listopada. Dobrze byłoby, aby pomyślał nad krótkim wyjazdem w celach wypoczynkowych. Najlepiej z ukochaną osobą, bo bliskość będzie dla niego bardzo ważna w tym czasie. Poza tym, Baran będzie bardzo silny i odporny, nie czekają go żadne poważne choroby.

Byk:

Byka czeka w tym miesiącu wiele dobrego, zarówno w sferze uczuć jak i kariery. Duża dawka energii i pozytywnego nastroju, będzie mu towarzyszyć prawie przez cały czas. Tylko w finansach raczej nie powinien się spodziewać zmiany na lepsze.

Uczucia:
Uczucia Byka, będą w tym miesiącu poddane dwóm dosyć silnym wpływom. Z jednaj strony dosyć negatywny wpływ będzie wywierał na niego Merkury, z drugiej strony Mars w Wadze wprowadza harmonię i spokój, jednakże bez większego powodzenia. Byk w tym miesiącu, będzie miał bardzo dużo energii i to będzie dominowało w jego związku. Będzie dużo rozmów, wprowadzanie nowości, co nie jest jego domeną, jednakże teraz sam będzie tego chciał. Jego związek na tym skorzysta, bo wprowadzi to trochę nowości i świeżości. Mogą pojawić się sprzeczki i kłótnie, ale otwartość Byka przyczyni się do ustalenia satysfakcjonujących kompromisów.

Ta sama konfiguracja sprawi, iż samotne Byki, z ogromną determinacją, uporem i siłą, będą szukać kogoś do pary. Niekoniecznie będą myślały o miłości, a o kimś bliskim, z kim aktywnie i miło będą mogli spędzić czas. I trzeba przyznać, że upór Byka zwycięży i osiągnie on swój cel. Na pewno nie będzie się nudzić i nie da się nudzić osobom z bliskiego otoczenia.

Kariera i finanse:
Jak rzadko kiedy, Byk będzie bardzo aktywny, a nawet spontaniczny w działaniach biznesowych. Zanim dobrze pomyśli, już to zrobi. Co ciekawe, nie wpędzi się przez to w kłopoty. Praca będzie mu szła gładko i szybko. Co prawda, nie będzie miał z tego dodatkowych pieniędzy, dopiero po 23 listopada, może się spodziewać dodatkowej gotówki. Większa od pieniędzy będzie jego satysfakcja.

Zdrowie:
W listopadzie Byk nie będzie miał żadnych powodów do narzekań na swoje zdrowie. Będzie bardzo energiczny, aktywny, pełen sił i witalności.

Bliźnięta:

Bliźnięta czeka bardzo dobry miesiąc we wszystkich sferach życia. Przez znaczną część miesiąca będzie odnosić sukcesy

Uczucia:
Dla Bliźniąt listopad będzie udanym uczuciowo miesiącem. Już od pierwszych jego dni, czuwać nad ich związkiem będzie Wenus w Strzelcu, dzięki czemu ich związek będzie harmonijny, spokojny i partnerski. Nie bez znaczenia będzie również Mars w gwiazdozbiorze Wagi, który sprawi, że Bliźnięta staną się pewne siebie, poczują rozbudzoną namiętność i pożądanie, dzięki czemu w ich związku zaiskrzy.

Samotne Bliźnięta czeka również dosyć ciekawy uczuciowo czas. Będą w tym miesiącu wyjątkowo atrakcyjne i spotkają kogoś, kto nie będzie się w stanie im oprzeć. A to będzie wiązało się z pikantnym romansem.

Kariera i finanse:
W kwestii kariery i finansów, Bliźniętom będzie się bardzo dobrze układało, przez większość miesiąca. Do 23 listopada wszystko, za co się wezmą, będzie wychodzić i przynosić zyski. Dodatkowo, ich wysiłki będą wzmocnione przez Merkurego, który zdecydowanie będzie działał na ich korzyść. Bliźnięta będą mogły sobie pozwolić na inwestowanie w siebie i swoje potrzeby, zarówno w celach rozrywkowych, jak wyjazdy, ale również zawodowych, jak szkolenia, czy kursy. Mimo tego, że początek miesiąca nie będzie najlepszy, druga jego połowa będzie zaskakująco dobra, na tyle dobra, że nie jest wykluczona wygrana finansowa.

Zdrowie:
Zdrowie będzie w listopadzie, dopisywało zodiakalnym Bliźniętom. Niewiele same będą musiały w tym kierunku robić. Sytuacja będzie na tyle korzystna, że mogą one nawet pozbyć się problemów zdrowotnych z przeszłości, w czym niewątpliwie pomagać będzie pozytywna energia Słońca.

Rak:

Zodiakalnego Raka czeka ciekawy miesiąc, w którym może się spodziewać zmian. Mocną stroną będą w tym miesiącu finanse, na które Rak nie będzie mógł narzekać.

Uczucia:
Rak w listopadzie, będzie miał wybitnie romantyczny nastrój. Słońce w Skorpionie sprawi, że w jego związku na pewno nie będzie rutyny. Spojrzy na swoją relację zupełnie inaczej, tym bardziej, że do zmiany myślenia skłoni go Merkury. Dzięki temu, spojrzy na ukochaną osobę z innej perspektywy, co sprawi, że będzie bardziej wyrozumiały i będzie chciał się bardziej poświęcić i zaangażować w związek. Ważne jest jednak, aby zwrócił uwagę na intencję najbliższych mu osób, gdyż może być przez to poddany manipulacjom, a nawet uzależnieniu od kogoś z najbliższego otoczenia. Może to nawet nosić znamiona toksycznej relacji.

Samotne Raki nie będą narzekać na brak towarzystwa, a wśród osób, które będą w ich otoczeniu, znajdzie kogoś, w kim odnajdzie bratnią duszę.

Kariera i finanse:
Listopad będzie wyjątkowo dobrym miesiącem dla Raka. Może się on spodziewać dużego przypływu gotówki, którą powinien zainwestować. Dobrze ulokować środki pomoże mu księżyc w pełni, dlatego bardzo dobrym czasem na dobre ulokowanie środków będzie połowa miesiąca. Poza tym, Rak będzie pełen energii, nowych pomysłów i ciekawych rozwiązań. Nie wszystko będzie możliwe do realizacji, dlatego powinien zweryfikować słuszność podejmowanych działań i w razie potrzeby, odpuścić to, co nie będzie dobrze rokować. Choć wiele działań niewątpliwie przyniesie dobre efekty.

Zdrowie:
Rak w tym miesiącu może się spodziewać problemów zdrowotnych. Może uaktywnić się coś, z czym do tej pory nie miał problemów, na przykład alergie. Do tego pojawi się spadek sił i lekkie obniżenie odporności. Ważne jest aby zachował równowagę, pomiędzy pracą, a odpoczynkiem.

Lew:

To będzie bardzo energetyczny miesiąc dla zodiakalnego Lwa. Listopad będzie wymagał od Lwa ciężkiej pracy i dużego skupienia. Najlepszą sferą będzie zdrowie, na które Lew nie powinien narzekać.

Uczucia:
Listopad, między innymi za sprawą Słońca w kwadraturze Skorpiona, sprawi, że miesiąc ten będzie dla Lwa bardzo wymagający. Partner Lwa będzie wymagał od niego większego zaangażowania, mogą się również pojawić konflikty. Na szczęście, Wenus i Jowisz w Strzelcu wprowadzą aurę miłości i romantyczności. Miłość w związku Lwa, pokona wszystkie problemy, i może on pomyśleć nawet o powiększeniu rodziny.

Samotnym Lwom bardzo pomoże Mars w Wadze, dzięki czemu ma szansę na spotkanie swojej prawdziwej miłości. Dodatkowo, Wenus sprawi, że będzie to miesiąc bardzo namiętny i ważną rolę odegra w życiu Lwa, fizyczne spełnienie.

Kariera i finanse:
W tym miesiącu Lew będzie bardzo zaangażowany w pracę i swoje obowiązki. W pierwszej połowie miesiąca, może liczyć na awans i podwyżkę, po 17 listopada nie będzie to możliwe. Jednakże przez cały miesiąc Lew będzie dobrze odbierany przez przełożonych i kontrahentów. Zasłuży sobie na to swoją ciężką pracą, a nie, jak często się to zdarza, wyglądem, czy nastawieniem. Lew nie powinien jednak ignorować wpływu Merkurego, który sprawi, że jego sytuacja finansowa nie będzie w tym czasie najlepsza. Dlatego zdecydowanie powinien powstrzymać się przed nieplanowanymi wydatkami.

Zdrowie:
Zdrowie Lwa w tym miesiącu będzie bardzo dobre. Będzie miał dużo siły i energii, dlatego powinien postawić na sport wysiłkowy. Zmęczenie sprawi, że będzie jeszcze bardziej zadowolony, a jego forma pozostanie jeszcze długo bardzo dobra.

Panna:

Listopad będzie dla Panny dobrym miesiącem, szczególnie w sferze uczuć i finansów. To, na co Panna powinna zwrócić szczególnie uwagę, to zdrowie swoje i najbliższych.

Uczucia:
Zarówno Słońce w Skorpionie, jak i Merkury, sprawią, że życie rodzinne Panny będzie bardzo bogate, radosne i pełne zrozumienia. Będzie to czas bardzo dobrych relacji, co znajdzie swoje odzwierciedlenie bezpośrednio w związku Panny. Szczególnie pod koniec miesiąca, dzięki wpływowi Wenus, Słońca oraz Jowisza, jej związek będzie przeżywał renesans. Zazwyczaj krytyczna i negatywnie nastawiona Panna okaże się oazą spokoju i dobroci. Okaże partnerowi dużo uczucia i równie dużo go otrzyma w zamian.

Samotne Panny będą pełnie wewnętrznego wdzięku, przez co będą budzić duże zainteresowanie płci przeciwnej. Ponadto, sprzyjająca konfiguracja planet sprawi, że Panna będzie dużo bardziej otwarta i odważna w relacjach.

Kariera i finanse:
Panna w pracy będzie odważna, przebojowa i nieugięta w swoich decyzjach i postanowieniach. Dzięki sile Merkurego, będzie w stanie zrobić więcej, niż kiedykolwiek. To bardzo szybko, przełoży się na lepsze finanse. Panna zaskoczy swoją pewnością siebie zarówno siebie, jak i swoich współpracowników. Będzie przy tym spokojna i zrównoważona. Odniesie ona duże sukcesy i zostanie zauważona i doceniona przez innych.

Zdrowie:
Panna w tym miesiącu powinna się spodziewać problemów ze zdrowiem, nie tylko u siebie, ale też u najbliższych. Związana z tym będzie pewna frustracja, ponieważ leczenie będzie dosyć kosztowne i pochłonie zaoszczędzone środki. Na pewno nie zabraknie jej pieniędzy na leczenie, niemniej nie będzie mogła sobie pozwolić na rozrzutność.

Waga:

Zodiakalną Wagę czeka jeden z najlepszych miesięcy w tym roku. Wszystko w tym miesiącu będzie się jej układać. W miłości, duże uniesienia, w finansach progres, a i zdrowie będzie w najlepszym porządku.

Uczucia:
Wenus w Strzelcu sprawi, że związek Wagi będzie szczęśliwy, namiętny i gorący. To będzie bardzo energetyczny czas, który wspólnie spędzony, połączy związek Wagi jeszcze bardziej. Listopad będzie bardzo dobrym miesiącem na krótki, choćby tylko weekendowy lub nawet jednodniowy wyjazd we dwoje. Odnowi to ich relację i bliskość.

Samotne Wagi mogą poznać więcej niż jedną ciekawą osobę w tym miesiącu, a każda z randek może być bardzo udana. A wszystko to, za sprawą tej samej Wenus, która sprawi, że Waga będzie zwracać na siebie uwagę swoją charyzmą, elokwencją i dobrym humorem. Wagi w listopadzie mocno zawrócą komuś w głowie.

Kariera i finanse:
Za sprawą Marsa, Wagi w tym miesiącu będą dużo bardziej pewne siebie. Dlatego nie będą bały się mówić tego, co myślą, wdrażać zmian, które wyjdą im na dobre oraz stawiać siebie w lepszym świetle. Dzięki temu zyskają prestiż. Słońce i Merkury sprawią, że prawie przez cały miesiąc, bo do 26 listopada, dobra passa finansowa nie będzie ich opuszczać. Dlatego Wagi powinny wykorzystywać wszelkiego rodzaju okazje i możliwości zarobku. W tym miesiącu może się wydarzyć wszystko, od trafionych inwestycji, po wygrane w grach losowych.

Zdrowie:
Waga będzie się wyjątkowo dobrze czuć w listopadzie, na pewno pomoże jej w tym dużo aktywności na świeżym powietrzu. Energii jej nie zabraknie, dzięki czemu odporność również będzie na wysokim poziomie.

Skorpion:

Listopad może być bardzo dobrym miesiącem dla Skorpina, o ile będzie on ostrożny. Na pewno przeżyje on dużo szczęśliwych chwil, ale mogą się jednak pojawić też problemy.

Uczucia:
Słońce w gwiazdozbiorze Skorpiona sprawi, że Skorpion będzie miał więcej charyzmy i energii niż zwykle. Będzie też nastawiony zdecydowanie bardziej pozytywnie. To przełoży się na udane życie partnerskie. Skorpion się zmieni, przejdzie duchową przemianę, z korzyścią dla najbliższych. A dodatkowo Wenus, Pluton i Saturn, które będą w Koziorożcu wzmocnią jego więzi z tymi, którzy są dla niego najważniejsi. Jednakże na swoich zasadach, bo wolność i niezależność w tym miesiącu będą dla Skorpiona bardzo ważne. Jednakże jego związek będzie stabilny i pełen miłości.

Na samotne Skorpiony czeka natomiast miłość. Są na nią gotowe, mają siłę i determinację, aby znaleźć swoją drugą połowę i może im się to udać. Tym bardziej, że Słońce wzmocni ich atrakcyjność i wiarę w siebie.

Kariera:
Wpływ Marsa sprawi, że Skorpion będzie nastawiony na działanie w pracy i nic nie będzie mu w stanie przeszkodzić. Mogą pojawić się drobne błędy oraz problemy, jednakże nie będzie to nic, z czym Skorpion nie poradziłby sobie. Czeka go ciężka praca, ale będzie mu się to opłacało. Czeka go w tym miesiącu przypływ gotówki, którą powinien dobrze zainwestować, głównie w nowe technologie oraz szkolenia, a wszystko zwróci mu się z nawiązką.

Zdrowie:
Skorpion nie będzie narzekał na swoje zdrowie w listopadzie. Może dać o sobie znać przemęczenie i drobne infekcje, jednakże nie na tyle silne, żeby utrudniały mu normalne funkcjonowanie.

Strzelec:

Strzelca czeka dobry miesiąc, wszystkie jego sfery życia, przy odrobinie chęci i zaangażowania będą harmonijne, a sytuacje bardzo sprzyjające odnoszeniu sukcesów. Najsłabszym punktem może okazać się zdrowie Strzelca i na to właśnie powinien zwrócić szczególną uwagę.

Uczucia:
Słońce w Strzelcu sprawi, iż jego życie partnerskie będzie wymagało dużo zaangażowania z jego strony. Wenus co prawda, przyczyni się do okazywania uczuć, niemniej nie obejdzie się bez wyjaśnienia zaszłości i nieporozumień. Bez oczyszczenia atmosfery, trudno będzie w tym związku zachować harmonię oraz spokój, a dodatkowo pod wpływem Plutona, może dojść do nieporozumień i kłótni. Mars jednak wpłynie korzystnie na komunikację Strzelca i wszystko powinno zostać wyjaśnione.

Samotne Strzelce nie powinny w listopadzie liczyć na nowy związek. Jednakże na brak towarzystwa również nie powinny narzekać. Na jego drodze staną ciekawe osoby, pośród których będzie się czuł bardzo dobrze.

Kariera i finanse:
Uran w Byku nie do końca będzie działał korzystnie na Strzelca. Pojawi się nerwowa i napięta atmosfera w miejscu pracy. Dlatego powinien on szczególnie uważać. Na pewno taka konfiguracja zwiastuje zmiany, ale to, czy będą one korzystne, zależeć będzie tylko od Strzelca. Ważne jest, aby się nie spieszył i wszystko dokładnie sprawdzał, żeby nie popełnić błędów. Jeśli mu się to jednak uda, to na brak pieniędzy w tym miesiącu nie powinien narzekać i zakończyć listopad dużymi sukcesami.

Zdrowie:
Strzelec powinien uważać na zdrowie i zadbać o siebie, gdyż za swoją niefrasobliwość w tym względzie, może zapłacić poważną infekcją i koniecznością długiego leczenie.

Koziorożec:

Koziorożca w listopadzie czeka miesiąc pełen nowych wyzwań i towarzyskich relacji. Wyjątkowo dobrze będzie się układała jego sfera zawodowa, a i na finanse nie powinien narzekać. Ważne jest, aby koziorożec w tym miesiącu zadbał o swoje zdrowie.

Uczucia:
Słońce w Strzelcu sprawi, że Koziorożec będzie nastawiony na uczuciowy spokój. Dzięki temu, jego związek umocni się. Będzie czas na rozmowy, wyjaśnianie problemów. Koziorożec będzie w tym miesiącu bardzo opanowany i ciepły. Da partnerowi dużo wsparcia i wykaże się dużą dojrzałością. To będzie dla jego związku na tyle budujące, że mogą wejść na kolejny poziom.

Samotne Koziorożce, szczególnie te urodzone w pierwszej połowie stycznia, za sprawą Wenus w trygonie do Urana, znajdą swoją miłość. Natomiast pozostałe, dzięki pozytywnej energii, jaka będzie im w tym miesiącu towarzyszyć, przeżyją towarzyskie odrodzenie.

Kariera i finanse:
Listopad zdecydowanie będzie dobrym czasem dla zodiakalnego Koziorożca. Pluton przyczyni się do nowych, ale ważnych spraw zawodowych, które z powodzeniem zacznie i doprowadzi do końca. Zyska tym samym prestiż i uznanie przełożonych i współpracowników. Jego ciężka praca opłaci się finansowo, dlatego Koziorożec może spodziewać się satysfakcjonującej gratyfikacji. Nie jest to jednak dobry czas na wydawanie pieniędzy, chyba, że postanowi zainwestować zgodnie ze swoim instynktem. To przyniesie mu w przyszłości wymierna korzyści. Nie powinien też oszczędzać na inwestowaniu w siebie, a szczególnie w podnoszenie swojej wiedzy.

Zdrowie:
Bardzo pracowity miesiąc, głównie zawodowo. Dlatego tak ważne jest, żeby zadbał o wypoczynek i regenerację. W przeciwnym wypadku w okolicach połowy miesiąca, odczuje brak energii i sił, a to z kolei doprowadzi do spadku odporności. Bardzo ważna w tym miesiącu jest zdrowa dieta i aktywność na świeżym powietrzu.

Wodnik:

Listopad będzie bardzo dobrym miesiącem dla Wodnika, jego kariera odżyje i będzie mógł podnieść swoją pozycję i zrealizować to, co do tej pory mu nie wychodziło.

Uczucia:
Za sprawą Wenus w Strzelcu, zodiakalny Wodnik, będzie z jednej strony nastawiony bardzo romantycznie, o ile w jego związku wszystko się układa. Jeśli jednak pojawią się jakieś nieporozumienia, nie będzie miał skrupułów, żeby zacząć walczyć. Jeśli nie będzie widział możliwości porozumienia z partnerem, może nawet zdecydować się na rozstanie. Niewątpliwie jednak uczuć będzie w nim bardzo dużo.

Za to samotne Wodniki, będą gotowe na rozpoczęcie nowego związku. Miłość mogą znaleźć bardzo blisko siebie, ze strony, z której się w ogóle tego nie spodziewały. Niewątpliwie będą miały na kogo przelać swoje uczucia.

Kariera:
Bardzo korzystna koniunkcja Marsa i Merkurego sprawią, że Wodnik będzie pracował lepiej, wydajniej i więcej, co będzie miało bezpośrednie przełożenie również na jego finanse. Przede wszystkim działania dodatkowe, takie jak projekty, czy dodatkowe zlecenia, o które starał się przez dłuższy czas, zaczną w tym właśnie miesiącu, się realizować. Wodnik bardzo dużo czasu poświęci pracy, karierze, ale wszystko to mu się opłaci i będzie miał dzięki temu nie tylko pieniądze, ale też bardzo dużo satysfakcji i przyjemności

Zdrowie:
Listopad będzie czasem, kiedy Wodnik zupełnie nie będzie miał czasu na dbanie o swoje zdrowie, a to duży błąd, ponieważ w tym miesiącu będzie potrzebował specjalistycznych badań i nie powinien tego odkładać na później. Wczesna diagnostyka może zapobiec poważnym problemom w przyszłości.

Ryby:

Zodiakalne Ryby czeka bardzo dobry miesiąc, szczególnie dobry czas zbliża się w kwestii finansów i życia uczuciowego, rodzinnego. Powinny jednak uważać na swoje zdrowie.

Uczucia:
Związki zodiakalnych Ryb w listopadzie, zdominuje seksualność i namiętność. Będzie to wyjątkowo udany miesiąc za sprawą Wenus, która będzie wzmagać uczuciowość, jak i Marsa, który będzie odpowiadał za pożądanie i pragnienie. To będzie miesiąc niczym nieskrępowanej miłości.

Samotne Ryby, za sprawą Słońca, Wenus i Księżyca będą szukać swojego szczęścia, ale też przyciągać, swoim czarem i magnetyzmem potencjalnych partnerów, przez większą część miesiąca. Z tego powodu ich życie uczuciowe będzie kwitło i choć mogą nie spotkać swojej prawdziwej miłości, to bardzo miło spędzą czas.

Kariera:
To będzie bardzo dobry miesiąc dla zodiakalnych Ryb. Szczególnie okres, w którym Merkury będzie wchodził w znak Ryb sprawi, że nie będą się one musiały w ogóle martwić o swoje finanse. W pracy też wszystko będzie się układało po ich myśli. To jednak nie będzie łatwy miesiąc, dużo zadań będzie terminowych i ważnych, niemniej dobry nastrój Ryb i ich zapał do pracy, pomoże im ze wszystkim sobie bardzo dobrze poradzić. Jedyne, na co powinny bardziej uważać, to dokładność i skrupulatność. Błędy mogą się zdarzyć, nie będzie to jednak taki problem, który rzutowałby na całokształt pracy Ryb.

Zdrowie:
Zodiakalne Ryby powinny uważać, ponieważ ich zdrowie jest dość wątłe. Nie unikną one przeziębień i infekcji, niemniej uchronić je przed nimi może naturalne podniesienie odporności. Duże znaczenie będzie miała zdrowa dieta, wypoczynek i pozytywne nastawienie.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *