Czy Twój partner chce ślubu? – sprawdź to na podstawie Znaku Zodiaku

Są osoby, które chętnie w chodzą w nowe relacje, pragną przygód i często zmieniają
swoich partnerów. Z drugiej strony wiele osób, nie szuka przelotnych znajomości, pragnie trwałej relacji, chcą związku opartego na wzajemnym zaufaniu, zrozumieniu i poczuciu bezpieczeństwa. Często to wszystko daje im ślub. Jako wróżka wiem, że to spod jakiego znaku są nasi partnerzy ma ogromny wpływ na to, czy pragną ślubu, czy są skłonni się na niego zdecydować dla drugiej osoby, czy wręcz przeciwnie, nie będą chcieli wziąć ślubu, z różnych powodów.

Według kart tarota, te znaki zodiaku najchętniej wchodzą w związki małżeńskie:

Baran – Osoba urodzona jako zodiakalny Baran, jest pewna siebie i wie czego chce od życia. Jeśli zdobędzie osobę, którą darzy uczuciem, nie będzie zwlekała z oświadczynami i ślubem. Im szybciej tym lepiej. Dzięki temu będzie mieć pewność, że partnerka już na pewno z Nim będzie.

Byk – Osoby urodzone jako zodiakalne Byki potrzebują czasu, aby się zaangażować. Jeśli jednak to zrobią, są pewne

swoich uczuć angażują się na całego, pragną zapewnić bezpieczeństwo drugiej stronie. Dlatego bardzo chętnie decydują się na ślub i wierzą, że będzie to relacja na całe życie.

Waga – Osoba urodzona jako zodiakalna Waga, dokładnie wie, że spotkała odpowiednią osobę. Mimo, iż zazwyczaj potrzebuje kilku związków do znalezienia partnerki na całe życie, kiedy to zrobi od razu pragnie ślubu, wie, że to ta jedyna i nie chce zwlekać ze ślubem.

Strzelec – Osoba urodzona jako zodiakalny Strzelec, wierzy w prawdziwą miłość, szczęśliwe życie i ślub. Dla Niej ślub to ukoronowanie szczęśliwego związku, ostatnia część układanki, dzięki której będzie czuć się pewnie i bezpiecznie.

Jeśli chcesz sprawdzić jaka przyszłość was czeka, sprawdź to teraz tutaj.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *