Sennik – Symbolika snów – Mikołaj

Sen o Mikołaju należy zazwyczaj do bardzo przyjemnych snów.
Wbrew pozorom wcale nie śni się tylko dzieciom, dość często przytrafia się także dorosłym. Karty tarota pokazują, że sen ten często jest lustrzanym odbiciem naszych uczynków w życiu codziennym, czy to tych dobrych czy tych złych. Jak zawsze wiele zależy od okoliczności.

Widzieć Mikołaja/rozmawiać z Mikołajem – Jest to bardzo dobry sen, oznacza że czeka nas korzystny dla nas czas a my możemy spodziewać się obrotu spraw po naszej myśli. Sen ten może także zwiastować bardzo dobre nowiny dla nas od kogoś bliskiego.

Otrzymać prezent od Mikołaja – Jest to bardzo dobry sen. Oznacza, iż jest blisko Ciebie osoba, która dobrze Ci życzy, na którą możesz liczyć i masz w niej swoje wsparcie. Sen ten także może odnosić się do kariery i zwiastować nagrodę, za dobrze wykonana pracę.

Ty jesteś Mikołajem – Sen ten oznacza, że jesteś otwarty na innych ludzi, chętnie im pomagasz i masz dobre intencje w stosunku do osób, które Cię otaczają. Jeśli jednak w tym śnie nie jest zadowolony, może on oznaczać, iż nie pogodziłeś się ze swoją przeszłością.

Pisać list to Mikołaja – To bardzo dobry sen, oznacza iż robimy plany na przyszłość i je realizujemy. Jest to znak, ze idziemy w dobrym kierunku, mamy sprecyzowane cele, które najczęściej osiągamy, a my dzięki nim się realizujemy.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *