Wróżba za darmo – sprawdź i skorzystaj teraz…

Zapraszam do skorzystania z jedynej i niepowtarzalnej możliwości zadania jednego bezpłatnego pytania do Kart Tarota i otrzymanie odpowiedzi w przeciągi 20-tu minut.

UWAGA!
Aby otrzymać odpowiedź na jedno pytanie, na podstawie jednego rozkładu kart Tarota, bezwzględnie należy wykonać to, co jest napisane poniżej. Proszę o uważne zapoznanie się z instrukcją i wykonanie wszystkiego krok po kroku. W innym wypadku nie odpisuję na maila i nie udzielam żadnej odpowiedzi.

W skrócie:
1. Zapisz się do Newslettera
2. Wyślij do mnie maila ze swojego maila
3. W mailu napisz 1 pytanie i podaj datę/daty urodzenia

Szczegóły:

1. Z bezpłatnej Wróżby można skorzystać tylko jeden raz, jeśli jest to kolejna Wróżba, będzie ona odpłatna. Cennik znajduje się tutaj.
(jeśli jest to kolejna próba skorzystania z oferty darmowej Wróżby, nie odpisuję na maila)
2. Podstawą skorzystania z oferty jest zapisania swojego adresu mailowego do Newslettera. Zapisać należy się tutaj Newsletter
(jeśli adres nie będzie zapisany do Newslettera, nie odpisuję na maila)
3. Ze swojej skrzynki mailowej, z adresu zapisanego do Newslettera należy wysłać do mnie maila na adres mariwa.polska@gmail.com, z pytaniem i niezbędnymi danymi do Wróżby.
(jeśli wiadomość będzie wysłana z innego maila lub przez formularz kontaktowy, nie odpisuję na maila)
4. Temat maila “Wróżba za darmo”. W mailu należy podać swoje imię oraz datę urodzenia w formacie DD.MM.RRRR, pytanie do kart (pytanie powinno być konkretne, pojedyncze i czasowo umiejscowione w teraźniejszości}.
(jeśli nie zostanie podana data urodzenia w odpowiednim formacie lub pytanie będzie Analizą, Horoskopem, lub zagadnieniem pokrywającym się z płatną Wróżbą – wykaz Wróżb znajduje się tutaj – będzie to traktowane jako Wróżba płatna.
5. Jeżeli pytanie dotyczy innej osoby, należy w treści maila podać jej imię oraz datę urodzenia w formacie DD.MM.RRRR.
(Jedna osoba może skorzystać z oferty tylko jeden raz. Zapisanie do newslettera innego adresu mailowego, przez tą samą, lub inną osobę, w przypadku, gdy pytanie dotyczy osoby, która korzystała z Wróżby, nie uprawnia do ponownego skorzystania z oferty.}

W przypadku poprawnie zadanego i wysłanego jednego pytania, po raz pierwszy korzystając z oferty Darmowej Wróżby, odpowiedzi udzielam do 20 minut, na adres, z którego zostało wysłane pytanie.

Nie Wróżę osobom niepełnoletnim.

W każdym przypadku zastrzegam sobie możliwość, z przyczyn obiektywnych lub jeśli pytanie będzie wykraczało poza możliwość sprawdzenia tego ze stawianego tutaj rozkładu, nie udzielenia odpowiedzi.

Zapraszam serdecznie,
Wróżka Mariwa

10 thoughts on “Wróżba za darmo – sprawdź i skorzystaj teraz…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *