Zwierzę mocy – Koliber

Koliber to nie tylko najmniejszy, ale i najszybszy ptak na świecie,
może osiągać prędkość nawet ponad 120 km na godzinę. Potrafi zawisnąć w powietrzu i zbierać nektar z kwiatów. Był czczony przez Majów i Azteków. Uważany był za symbol Słońca i miłości. Ponadto był uważany, za zwierzę, które zna się na magii, Majowie uważali także Go za przynoszącego światło z innego wymiaru.

Koliber to ptak, przy którym jest ogromna energia i wibracja. Uczy nas jak zachować równowagę nawet w trudnych i teoretycznie nie korzystnych dla nas warunkach. Ptak ten pokazuje, że zawsze można znaleźć przestrzeń dla siebie. Uczy, że jeśli tylko będziemy się starać, uda nam się znaleźć sposób, aby korzystać z życia, być w zgodzie z innymi, a także, a może przede wszystkim żyć w zgodzie z samym sobą. Koliber pokazuje, że warto mierzyć się z przeciwnościami losu, a walka często będzie wygrana o ile włożymy wiele pracy i wysiłku.

Koliber pokazuje jak czerpać radość z małych, codziennych rzeczy. Uczy doceniać to, że to, co dla niektórych jest oczywiście, dla innych jest wielkim wyzwaniem  czy osiągnięciem. Ptaszek ten pokazuje, że ważne jest, aby mierzyć

się z samym sobą, a nie porównywać się do innych. Dzięki temu możemy żyć w zgodzie z sobą. Dodatkowo dzięki temu będziemy silniejsi i bardziej odporni na wpływy i krytykę innych ludzi.

Ptak pokazuje, że zwiększając wibracje można rozwijać wewnętrzną energię i zharmonizować się z otoczeniem. Co zaskakujące koliber uczy nas także, aby nie bać się swoich łez. Skrzydła Kolibra muszą czasem namoknąć, aby prawidłowo funkcjonowały i pozwalały Mu latać i zawisnąć w powietrzu. Podobnie jest z naszym organizmem, czasami dobrze jest się oczyścić wewnętrznie przez płacz. Dzięki temu emocje mają ujście, a my odzyskamy siły.

Jeśli pragniesz odzyskać wewnętrzną równowagę, poznać lepiej samego siebie i jesteś wrażliwy, wybierz Kolibra na swoje zwierzę przewodnie.

Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *