Horoskop Urodzinowy – 4 kwietnia

Osoby urodzone 04 kwietnia:

Człowiek urodzony 4 kwietnia posiada olbrzymie pokłady energii, nad którymi sam, niekiedy nie jest w stanie zapanować. Nie jest w stanie nic nie robić, cały czas szuka sobie zajęcia, biegnie do przodu, nie oglądając się ani za siebie, ani na innych. On chce czerpać z życia pełnymi garściami, chłonie wszystko, co go otacza i spotyka. Działa szybko i pochopnie, co nie pomaga mu omijać problemów i porażek.

Jest on jednak niezwykle odważny, dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Mars, dzięki czemu doskonale radzi sobie z problemami. Odwaga, którą w sobie ma, bardzo pomaga mu w życiu. Osiąga więcej niż inni, częściej zajmuje wyższe stanowiska, lepiej radzi sobie z sytuacjami trudnymi do rozwiązania.

Główne zalety człowieka urodzonego 4 kwietnia to inteligencja, przenikliwość, kreatywność, otwartość, odwaga, duża wiara w siebie i swoje możliwości.

Jeśli chodzi o wady, to tą najważniejszą jest potrzeba dominowania nad innymi, ponadto nie wyciąga wniosków z własnych błędów i bywa łatwowierny.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Baran
Planeta opiekuńcza: Mars
Kamień: Ametyst
Roślina: Róża polna

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *