Sennik – Symbolika snów – Stomatolog

Praktycznie nikt nie lubi chodzić do stomatologa, dlatego sny związane
z wizytą u dentysty są bardzo niekomfortowe, a czasem budzą nawet ogromny lęk, który jest w nas jeszcze od czasów dzieciństwa. Jednakże często sen ten ostrzeżeniem lub znakiem, iż otrzymamy pomoc, której potrzebujemy i której oczekujemy. Dentysta, który zajmuje się naszymi zębami to znak, iż ktoś nam pomoże, udzieli dobrych wskazówek i wesprze w trudnych chwilach.

Czekać w kolejce do stomatologa – Sen ten to znak, iż mamy problem, który nie daje nam spokoju, z czasem ulegnie on rozwiązaniu, a ktoś Ci w tym pomoże. Niestety, ale musisz uzbroić się w cierpliwość, ponieważ jeszcze to trochę potrwa.

Plombowanie zębów – Sen ten oznacza, iż powinniśmy popracować nad relacjami z innymi ludźmi, a szczególnie z

tymi osobami, które są dla nas bliskie.

Być dentysta – Sen ten oznacza, iż nie wierzysz w szczere zamiary innych osób, jesteś podejrzliwy, a Twoje obawy są słuszne.

Wyrywanie zęba – Niestety, ale nie jest to dobry sen. Zazwyczaj jest to symbol zbijającej się śmierci osoby, która jest dla nas dość bliska. Najczęściej dotyczy to osób z kręgu naszej rodziny.

Rozmowa z dentystą – Sen ten oznacza, iż w Twoim  życiu już nastąpił lub w niedługim czasie nastąpi przełom, dzięki któremu będziesz asertywny i bardziej pewny siebie. Wejdziesz na nową ścieżkę, dzięki której będzie Ci się żyło lepiej.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *