Sennik – Symbolika snów – Niebo

Sen o niebie należy do bardzo przyjemnych mar. Jest zapowiedzią szczęścia, spełniania marzeń, realizacji planów i założeń, a także może zwiastować coś dobrego, o czym nawet boimy się marzyć. Jak zawsze wszystko zależy od szczegółów.

Patrzeć w niebo – Sen ten oznacza, iż czeka Cię dobry czas, los będzie Ci sprzyjał, będziesz walczyć o lepsze życie i uda Ci się wygrać tą walkę.

Bezchmurne niebo – Sen ten oznacza, że znajdziesz rozwiązanie problemu, który od dawna Cię nurtuje lubże czeka Cię spokojne i szczęśliwe życie w najbliższym czasie.

Zachmurzone niebo – Sen ten oznacza, iż masz obniżony nastrój, możesz nawet mieć stany depresyjne, a także jest zapowiedzią trudnego czasu w życiu i wielu trosk oraz problemów.

Gwieździste niebo – Sen ten oznacza, iż czeka Cię spełnienie najskrytszych i najbardziej upragnionych marzeń, a przy tym realizacja marzeń nie będzie od Ciebie wymagała zbyt dużego wysiłku.

Droga do nieba – Sen ten oznacza, iż poznasz bratnią duszę, która stanie się dla Ciebie bardzo ważna i pomoże Ci uporządkować swoje życie.

Spadajcie gwiazdy/meteoryty – Sen ten oznacza, iż otworzą się przed Tobą nowe możliwości, będziesz mieć szansę na rozwój, może to być także zapowiedź tego, że wpadniesz na genialny pomysł, który wpłynie na Twoje życie.

Czerwone niebo – Sen ten oznacz,a iż czeka Cię kłótnia z kimś komu ufasz, jednakże nie chodzi tu o partnera, a raczej o osobę z rodziny lub przyjaciela.

Nocne niebo – Sen ten oznacza, iż czeka Cię płomienny związek lub romans, nastaw się na czas pełen miłości i udanego życia uczuciowego.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *