Horoskop Urodzeniowy – 16 Czerwca

Osoby urodzone 16 czerwca:

Człowiek urodzony 16 czerwca, dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Merkury, jest w podobnym stopniu inteligentny, co emocjonalny, w związku z czym w jego życiu dominuje harmonia i równowaga. Kiedy jest taka potrzeba zachowuje spokój, a kiedy trzeba dokonuje chłodnej kalkulacji. Nie przeszkadza to temu, żeby człowiek ten był uczuciowy i przeżywał wyższe emocje. Ma on również bardzo dużą intuicję, dzięki czemu potrafi dokonywać bardzo trafnych decyzji i nierzadko osiąga duże sukcesy. Jest też bardzo dobrym obserwatorem.

Główne zalety człowieka urodzonego 16 czerwca, to elokwencja, przenikliwość, umiejętność dokonywania trafnych spostrzeżeń i decyzji. Jest miły, otwarty i zawsze potrafi zachować umiar. Potrafi też poradzić sobie w każdej sytuacji.

Co do wad, to nie ma ich wiele, ale główna to przebiegłość, potrafi podstępem osiągać swoje cele i nie stanowi to dla niego problemu natury moralnej. Bywa również zbyt bezpośredni i zdarza się, że mówi takie rzeczy, które nie są dla innych przyjemne.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Bliźnięta
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Tygrysie oko
Roślina: Piwonia

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *