Horoskop Urodzeniowy – Wrzesień

Co mówi o tobie dzień Twojego urodzenia? Sprawdź to:

1 września

Człowiek urodzony 1 września, jest bardzo ugodowy. Daleki jest od wchodzenia w konflikty, nie podtrzymuje swojego zdania na siłę, woli odpuścić, niż się kłócić. Dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Merkury, ma zrównoważoną naturę, lubi ład, porządek, harmonię zarówno w sobie, jak i swoim otoczeniu. Człowiek ten, nie jest szczególnie towarzyski, ale ludzie mu wierzą, ufają i dają szansę, dzięki temu, że jest dokładny, słowny i szczery. Pomaga mu to robić karierę i zajmować dosyć wysokie stanowiska.

Zalety człowieka, który urodził się 1 września, to przede wszystkim dobre wychowanie, ułożenie, umiejętność dopasowania się do sytuacji, spokój, opanowania. Jest on również wielkim amatorem tego co piękne, gustowne. Jest bardzo inteligentny i lubi się uczyć.

Jeśli chodzi zaś o wady, to człowiek ten bywa trudny we współpracy, ze względu na swoje przyzwyczajenia, nawyki, pedantyzm. Jest też bardzo często hipochondrykiem.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Panna
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Nefryt
Roślina: Naparstnica

2 września

To, co wyróżnia osobę urodzoną 2 września, to fakt, że zazwyczaj prowadzi lekkie, ciekawe życie i jest szczęśliwy. Dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Merkury, potrafi jasno i racjonalnie myśleć, planować i realizować swoje cele. Jest też pracowity, co pozwala mu na osiągnięcie wysokiego statusu zawodowego. Jest miły, towarzyski i ogólnie przez wszystkich lubiany. Otacza się ludźmi, którzy są skłonni do pomocy i wsparcia. Jest inteligentny i dzięki temu potrafi omijać problemy.

Zalety osoby urodzonej 2 września to przede wszystkim życzliwość, pogoda ducha, pracowitość i sumienność. Jest też dobra i wrażliwa, z szacunkiem i życzliwością odnosi się do wszystkich ze swojego otoczenia.

Co do wad, człowiek ten bywa łatwowierny, przez co może paść ofiarą oszustwa, czy zostać wykorzystany. Ma problemy z gospodarowaniem domowym budżetem. Jest nadwrażliwy, ma tendencje do wyolbrzymiania i przesadzania.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Panna
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Jaspis
Roślina: Bez

3 września

Osoba urodzona 3 września, dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Merkury, jest prawy, szlachetny i uporządkowany, między innymi dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Merkury. Jest on również prawy, działa zawsze zgodnie z ustalonymi zasadami. Jest również towarzyski, miły, sympatyczny, inteligentny, ma wielu znajomych i przyjaciół. W związku z tym, że ważny jest dla niego inny człowiek i to nie tylko w celach rozrywkowych, jest empatyczny, pomocny i wspierający, za co jest ceniony przez wszystkich, którzy go znają.

Zalety jakie posiada człowiek urodzony 3 września to empatia, delikatność i wrażliwość, ale jest też przy tym dumny, zdystansowany, lekko zamknięty w sobie. Wyróżnia się na tle innych swoim nienagannym wyglądem, nonszalancję i elegancją, zawsze robi dobre wrażenie.

Co do wad, to z całą pewnością dużą wagę przywiązuje do tego, żeby się wybić, być na świeczniku. Lubi być w centrum zainteresowania, dodatkowo nie umie dochować tajemnicy.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Panna
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Cytryn
Roślina: Orchidea

4 września

Człowiek urodzony 4 września jest urodzonym optymistą. Wesoły, towarzyski, pozytywnie nastawiony do życia. Dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Merkury, patrzy na świat, przez pryzmat dokładności i piękna, problemy stara się trzymać z daleka od siebie. Czasami jednak nie wychodzi mu to do końca, z reguły jednak to on decyduje w pełni o swoim życiu. Na ogół jest lubiany i podziwiany przez otoczenie, ale sam też bardzo lubi ludzi.

Główne zalety człowieka urodzonego 4 września, to jego relacje z innymi. Jest życzliwy, miły, uprzejmy. Daleki jest od materializmu, pracuje dla idei, często też dla niesienie pomocy innym, a pieniądze przychodzą do niego niejako przy okazji wykonywanej pracy, nie są dla niego najważniejsze. Człowiek ten jest również troskliwy, opiekuńcze i empatyczne.

Jeśli chodzi o wady, to tą najważniejszą jest jego wiara w swoją wyższość, przekonanie o tym, że jest lepszy niż inni i wszystko lepiej potrafi zrobić.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Panna
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Sodalit
Roślina: Orchidea

5 września

Człowiek urodzony 5 września dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Merkury, wykazuje się olbrzymim zdyscyplinowaniem, solidnością i odpowiedzialnością. Cokolwiek obieca, zawsze zrealizuje i dotrzyma danego słowa. Jest też towarzyski, miły, sympatyczny, ale odpowiedzialny, co czyni go autorytetem, wśród tych, z którymi na co dzień przebywa.

Zaletami człowieka urodzonego 5 września, jest niewątpliwie jego stałość w uczuciach, ma w sobie bardzo dużo pokładów czułości, miłości, życie rodzinne jest dla niego bardzo ważne. Szczęście rodzinne jest dla niego najważniejszą wartością w życiu.

Główne jego wady to zazdrość i problemy z utrzymaniem tajemnicy. Pod tym względem nie powinno mu się ufać, jego szczerość kłóci się z dyskrecją, mówi to, co myśli, bez analizowania i zastanawiania się nad tym, czy tak wypada. Często jest przez to odbierany, jako osoba ironiczna, lekko złośliwa z ciętym poczuciem humoru.

Personalizacja
:Znak Zodiaku: Panna
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Ametyst
Roślina: Bez

6 września

Człowiek urodzony 6 września, przez całe życie poświęca się jednaj pasji i ciężkiej pracy. Pomaga mu w osiąganiu celu, jego planeta opiekuńcza, jaką jest Merkury. To ona daje mu siłę do praktycznego i systematycznego podejścia do działania. A człowiek ten dział bardzo dużo, cały czas coś robi, pracuje, poświęca się dla swoich ideałów i celów. Jest też przywiązany do pasji odkrytej w młodych latach i cały czas ją pielęgnuje, dba i z wiekiem coraz bardziej się w nią wciąga.

Jeśli chodzi o zalety, to jest pracowity, uparty, zdeterminowany na osiąganie ustalonych sobie celów. Jest skromny, potrafi racjonalnie gospodarować finansami. Nie szuka poklasku, nie wywyższa się, nie udaje kogoś innego, ani lepszego niż jest w rzeczywistości. Jest też lojalny i wierny.

Główną jego wadą jest to, że za bardzo się izoluje od innych. Są takie chwile w jego życiu, kiedy chowa się przed innymi, spędza czas samotnie.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Panna
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Agar
Roślina: Jaskier

7 września

Człowiek urodzony 7 września żyje jak kolorowy ptak, który zwraca na siebie uwagę innych. Skromność, jest mu obca, dąży do życie w luksusach i ma predyspozycje do tego, żeby zdobyć wysoki status materialny w życiu. Potrafi bardzo ciężko pracować, a dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Merkury potrafi planować, działać według ustalonego schematu i myśleć racjonalnie, dzięki czemu zazwyczaj unika porażek. Człowiek ten jest zdeterminowany, nastawiony na działanie, sumienny i nie poddaje się, nawet jeśli ma ku temu powody.

Główne zalety człowieka urodzonego 7 września, mądrość i praktycyzm. Potrafi przyswajać sobie duże ilości wiedzy i uczyć się na błędach, zarówno swoich, jak i cudzych.

Jeśli zaś chodzi o wady, to trzeba tu wspomnieć o tym, że człowiek ten lubi się wyróżniać z tłumu. Za wszelką cenę chce być lepszy niż inni, ma tendencję do wywyższania się i materializmu. Najważniejszy jest sam dla siebie i raczej się dla nikogo nie poświęci.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Panna
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Jaspis
Roślina: Naparstnica

8 września

Dla osoby urodzonej 8 września najważniejsi są ludzie, którzy go otaczają, znajomi, przyjaciele, rodzina. Jest nad wyraz towarzyski, nie wyobraża bycia samotnym, bez osób u swojego boku. Nawiązuje wiele znajomości, których czasami nie ma czasu podtrzymywać, co nie zniechęca go do dalszego podążania w tym kierunku. Dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Merkury, człowiek ten ma zasady, postępuje zgodnie z przyjętymi schematami, wierzy w to, co robi, nie poddaje się, a dzięki temu odnosi sukcesy. Jest wszechstronny i posiada wiele zainteresowań.

Główne zalety człowieka urodzonego 8 września, to jego wyważenie i spokój. Działa harmonijnie, daleki jest od histerii i bałaganu, nie znosi tego. Osoby w jego otoczeniu czują się pewnie, spokojnie i bezpiecznie, z tego powodu, chcą trzymać się blisko niego. Cieszy się uznaniem i szacunkiem.

Główne jego wady, to tendencje do krytykowania innych i materializmu.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Panna
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Nefryt
Roślina: Naparstnica

9 września

Człowiek urodzony 9 września jest przede wszystkim konsekwentny i uparty w dążeniu do realizacji ustalonych celów. Jest wręcz stworzony do walki z przeciwnościami losu, idzie przez życie jak taran, który toruje sobie drogę do szczęścia. Dzięki planecie opiekuńczej, jaką jest Merkury, nie ma z tym większych problemów, działa spokojnie, zachowawczo, z rozwagą, zgodnie z założeniami i planami, dzięki czemu wszystko mu wychodzi dokładnie tak, jak tego chce.

Zalety człowieka urodzonego 9 września to między innymi jego duża siła psychiczna, wytrwałość, upór, determinacja, nieprzejmowanie się porażkami, inteligencja i przenikliwość. Jest wybitny, przebojowy, potrafi roić rzeczy, które innych przerażają, jest też wszechstronnie utalentowany.

Natomiast główne jego wady, to zamykanie się w sobie, kłótliwość, bunt i pobłażanie sobie w przyzwoleniu na bezczynność. Jego waleczny charakter przejawia się też w walce z innymi, nawet jeśli nie ma racji.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Panna
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Jaspis
Roślina: Naparstnica

10 września

Człowiek urodzony 10 września, posiada w sobie ponadprzeciętną mądrość życiową i bardzo dobrze rozwiniętą intuicję. Zazwyczaj wie co inni myślą, a szczególnie wyczuwa fałsz i kłamstwo. Dzięki temu nie daje się nikomu oszukać. Dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Merkury, jest też bardzo dobrym analitykiem, a także wykazuje się dużym spokojem i rozsądkiem. Jest dużym realistą, stojącym twardo na ziemi. Wykazuje się przy tym dużą przedsiębiorczością, a w połączeniu z dużą aktywnością i ciężką pracą, odnosi duże sukcesy na polu zawodowym.

Zalety człowieka urodzonego 10 września, to na pewno jego siła, mądrość życiowa, duża intuicja. Jest on także wrażliwy, empatyczny i nie pozostawi nikogo bez pomocy. Cechuje go poczucie sprawiedliwości, wymaga od innych tyle samo, ile wymaga od siebie.

Jeśli chodzi o wady, to zdystansowany, nie lubi się uzewnętrzniać i ma problemy z zaufaniem. Zdarza się, że nie mówi tego, co myśli, tylko to, co chcą usłyszeć inni.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Panna
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Cytryn
Roślina: Orchidea

11 września

Człowiekiem urodzonym 11 września kieruje ciekawość świata, a w szczególności życia innych ludzi. Jest mocno i żywiołowo zainteresowany tym, co robią inni, jak spędzają czas, z kim się umawiają, jakie mają plany, poglądy życiowe. Nie stroni od rozmów, w tym plotek. Jest bardzo aktywny towarzysko, zawsze w centrum uwagi i w otoczeniu ludzi. Nie jest typem samotnika. Nie przeszkadza mu to jednak być opanowanym i rozważnym, dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Merkury. To dzięki niej człowiek ten umie racjonalnie postępować.

Główne zalety człowieka urodzonego 11 września, to to, że jest towarzyski, wrażliwy, czuły i opiekuńczy, a wręcz ofiarny. Zawsze chętnie wszystkim pomaga i jest dyskretny, można mu zaufać. Cechuje go też wyrozumiałość i tolerancyjność.

W przypadku wad powinno się wymienić w tym miejscu to, że człowiek ten potrafi być krytyczny dla innych bez powodu i nie zawsze bywa miły dla innych.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Panna
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Sodalit
Roślina: Bez

12 września

Człowiek urodzony 12 września jest urodzonym przedsiębiorcą. Jest przy tym bardzo operatywny i wszystko, czym się zajmuje zawodowo, staje się sukcesem. Jego praca, zazwyczaj jest również jego pasją, dlatego łączy przyjemne z pożytecznym, dzięki czemu jest w życiu szczęśliwy. Dużą pomoc dostaje od swojej planety opiekuńczej, jaką jest Merkury, bo dzięki niej, jest opanowany, nie działa pod wpływem emocji, a to sprawia, że podejmuje trafione, dobre decyzje. Nie ma przy tym chwil zwątpienia, czy zawahania. Zna siebie, swoje wady i zalety, co sprawia, że jest pewny siebie, wie na co i kiedy może sobie pozwolić.

Jeśli chodzi o zalety, to człowiek urodzony 12 września jest odważny, pewny siebie, inteligentny, ambitny, uparty i zdeterminowany. Jest też dobrym przyjacielem i człowiekiem godnym zaufania.

Co do wad, to można tu wspomnieć o tym, że człowiek ten potrafi wtrącać się w życie innych ludzi. Często pokazuje innym to, że jest od nich lepszy.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Panna
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Cytryn
Roślina: Naparstnica

13 września

Człowieka urodzonego 13 września cechuje przede wszystkim harmonia i równowaga, a zawdzięcza to głównie swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Merkury. To dzięki niej stoi twardo na ziemi, zawsze podejmuje odpowiednie decyzje. Jest naturalny, zawsze stara się być sobą, nie udaje kogoś innego. Nie jest emocjonalny, a w żuciu kieruje się zdrowym rozsądkiem. Nie ma nadmiernych ambicji, cieszy się z tego, co ma. Jest bardzo rozrywkowy i towarzyski, ma wiele pasji, którym poświęca się, czasami bez reszty.

Jeśli chodzi o zalety, to człowiek urodzony 13 września jest skromny, nie wychodzi przed szereg. Jest szczery, prawdomówny, godny zaufania. Jako partner i przyjaciel jest zawsze gotowy do pomocy i poświęceń. Rodzinę i znajomych stawia na pierwszym miejscu. Jest też bardzo kreatywny.

Co do wad, to człowiek ten ma skłonności do nadmiernej próżności i materializmu. Woli poświęcać czas i energię na pasję i rozrywki, niż na ciężką pracę.

Personalizacja
:Znak Zodiaku: Panna
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Jaspis
Roślina: Bez

14 września

Dla człowieka urodzonego 14 września najważniejsze jest jego wnęt5rze, przemyślenia, jest niezwykle uduchowiony. Zamiast działania, tworzenia, woli rozmyślanie, analizowanie. Bardzo często jego pasją i dziedziną życia, która go pochłania, jest filozofia. Dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Merkury, jest opanowany, spokojnie i potrafi kierować innymi. Jest w stanie przekonać innych i być duchowym przywódcą, kimś, kto zaszczepia ideologię, a nawet ma swoich wiernych wyznawców. Ma siłę przebicia i dar przekonywania, potrafi mentalnie kierować innymi.

Z zalet, u człowieka urodzonego 14 września należy wymienić równowagę, ponadprzeciętną inteligencję, umiejętność formułowania myśli w słowa. Zawsze wie, co ma robić, chętnie też pomaga innym, udzielając im rad i wskazówek. Najważniejsi są dla niego ludzie, nie potrafi żyć samotnie.

Jeśli chodzi o wady, to łatwowierny, podatny na manipulacje, próżny, zapatrzony w siebie.

Personalizacja
:Znak Zodiaku: Panna
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Nefryt
Roślina: Cykoria

15 września

To, co charakteryzuje człowieka urodzonego 15 września, to jego impulsywność i zmienność. Trudno jest przewidzieć, co zrobi, jak się zachowa i do czego jest zdolny. Albowiem działa pod wpływem impulsu, nie zastanawia się nad konsekwencjami, choć dzięki wpływowi swojej planety opiekuńczej, jaką jest Merkury, nie popada w histerię. Ma zazwyczaj nietypowe hobby, które musi dostarczać mu porządnej dawki adrenaliny. Musi czuć, że żyje, przez co popada w skrajności. Nie liczy się przy tym z innymi, jest panem swojego życia i nie boi się podejmować żadnych wyzwań, nawet jeśli są one niebezpieczne.

Jeśli chodzi o zalety człowieka urodzonego 15 września, to jest to głównie jego wyobraźnia i odwaga. Jest też nowoczesny i postępowy.

Odnośnie wad, to jest to również odwaga, ale taka, która zamienia się w brawurę. Człowiek ten nie myśli o konsekwencjach i następstwach swoich czynów, jest nieodpowiedzialny i nie posiada żadnych autorytetów.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Panna
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Ametyst
Roślina: Bez

16 września

Człowiek urodzony 16 września, dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Merkury, jest racjonalny, potrafi planować, zarządzać i kierować innymi. Nie sprawia mu to żadnych problemów, wychodzi wręcz naturalnie. Sam w sobie jednak jest zamknięty, nie uzewnętrznia się, stroni od tłumów, nie umie i nie lubi się zwierzać. Najchętniej przebywa sam, ze swoimi przemyśleniami, a ma ich bardzo dużo. Nie lubi tłumów, nie jest towarzyski, nie wychodzi przed szereg. Bardzo dużo wymaga od innych i nie przyjmuje odmowy, z tego powodu miewa wrogów i nie jest zbyt lubiany, sam jednak się tym nie przejmuje.

Główne zalety człowieka urodzonego 16 września to odwaga, umiejętność zarządzania i kierowania innymi. Jest silny, uparty i ambitny. Zawsze dotrzymuje danego słowa, szczególnie na p;olu zawodowym.

Co do wad, to jest on kłótliwy i zaborczy. Nie przejmuje się opiniami innych, jest bardzo wymagający. Nie zależy mu na dobrej opinii, a na realizacji ustalonych celów.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Panna
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Ametyst
Roślina: Orchidea

17 września

Człowiek urodzony 17 września to urodzony wojownik. Potrafi walczyć z każdym i wszędzie. Uważa, że zawsze ma racje i potrafi się o to kłócić do upadłego. Nikogo nie słucha, nie ma autorytetów, zawsze robi to, co chce i uważa za słuszne, na siłę przekonując innych do swoich racji. Używa przy tym wszystkich możliwych środków przymusu. Działa siłowo i agresywnie, ale przenosi to zazwyczaj oczekiwane skutki i człowiek ten odnosi duże sukcesy. A dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Merkury, jest przy tym opanowany i konsekwentny w działaniu.

Co do zalet człowieka urodzonego 17 września, jest to jest on bardzo samodzielny. Jest też zdecydowany, zawsze wie, co ma robić, potrafi podejmować słuszne dla siebie decyzje. Rzadko się myli.

Co do wad, to jest bezkrytyczny w stosunku do siebie, wymagający do innych. W dążeniu do osiągania założonych celów potrafi być agresywny, a wręcz brutalny. Nie ma oporów do krytykowania innych i wytykania im błędów.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Panna
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Sodalit
Roślina: Naparstnica

18 września

Człowiek urodzony 18 września jest bardzo towarzyski. Zawsze otacza się ludźmi, przebywa w ich towarzystwie, nie lubi i nie umie żyć sam. Jest przy tym bardzo sympatyczny, miły, pomocny, przez co jest lubiany i otacza go grono przyjaciół. Dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Merkury, jest on opanowany, racjonalny i potrafi się odpowiednio zachować w każdej sytuacji. Dzięki niej podejmuje trafne decyzje, które pomagają mu osiągać sukces zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Jeśli chodzi o zalety, to człowiek urodzony 18 września jest bardzo towarzyski, oddany, ambitny. Ma bardzo rozległą wiedzę, łatwo się uczy i robi to przez całe życie. Zawsze niesie pomoc potrzebującym i jest dobrym przyjacielem i partnerem życiowym. Nie miewa wrogów.

Co do wad, to nie proszony wtrąca się w sprawy innych ludzi, często prywatne. Uważa, że zawsze wie lepiej. Ma tendencje do krytykowania innych i nie widzi w tym nic złego.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Panna
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Ametyst
Roślina: Bez

19 września

Człowiek urodzony 19 września wykazuje się dużą kulturą osobistą, taktem, umiejętnością odpowiedniego zachowania się w każdej sytuacji. Dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Merkury, jest on opanowany, spokojny i potrafi zaplanować wszystkie swoje działania. Jest ambitny i przebojowy, a w połączeniu z intuicją i życiowym szczęściem, jakie go spotyka, zazwyczaj odnosi bardzo duże sukcesy, na wszystkich polach. Dzięki trafnie podejmowanych decyzjach, nigdy nie brakuje mu pieniędzy, a nawet osiąga wysoki status finansowy.

Jeśli chodzi o zalety, to człowiek urodzony 19 września jest bardzo pracowity, ambitny, zdeterminowany na osiąganie założonych celów. Potrafi wpływać pozytywnie na życie innych ludzi, jest dobrym przyjacielem i człowiekiem godnym zaufania.

Co do wad, to jest perfekcjonistą, często pedantem i tego samego wymaga od innych. Potrafi skrytykować wszystko, co mu się nie podoba i nie jest przy tym obiektywny.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Panna
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Cytryn
Roślina: Cykoria

20 września

Osoba urodzona 20 września jest nastawiona głównie na siebie, swoje potrzeby i oczekiwania. Człowiek ten, jest typowym egoistą, dla którego ważny jest tylko on sam. Uważa się za najlepszego, nie ma do siebie żadnych zastrzeżeń, jest w stosunku do siebie bezkrytyczny i ma o sobie bardzo wysokie mniemanie. Jest to zgubne, ponieważ prowadzi do tego, że człowiek ten, nie chce się uczyć i rozwijać, wychodząc z założenia, że i tak jest najlepszy. Aczkolwiek, dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Merkury, udaje mu się w życiu dużo osiągnąć, gdyż pomaga mu ona podejmować dobre życiowe decyzje. Dzięki temu i odrobinie szczęścia, zazwyczaj dużo w życiu osiąga.

Do głównych zalet osoby urodzonej 20 września należy to, że jest dokładna, sumienna, dobrze zorganizowana. Jest też wysoko inteligentna.

Co do wad człowiek ten, jest skupiony wyłącznie na sobie, uważa się za najmądrzejszego i najlepszego we wszystkim co robi.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Panna
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Nefryt
Roślina: Cykoria

21 września

Człowiek urodzony 21 września jest bardzo przenikliwy, widzi i czuje więcej niż inni, a szczególnie jeśli chodzi o kłamstwo i oszustwo. Wyczuwa je na odległość i nie ma takiej możliwości, żeby dał się komuś nabrać, czy naciągnąć. Z jednaj strony wychodzi na tym dobrze, z drugiej ma problemy z ludźmi, którzy go otaczają. Cały czas bowiem, jest w stanie napięcia, nie potrafi się rozluźnić, otworzyć, gdyż jest podejrzliwy, co nie jest dobrze przyjmowane przez otoczenie. W związku z tym, nie ma wielu przyjaciół. Jednakże finansowo i zawodowo, dzięki swoim cechom wrodzonym, jak i rozsądkowi, które otrzymuje od swojej planty opiekuńczej, jaką jest Merkury, wychodzi całkiem dobrze.

Zalety człowieka urodzonego 21 września to inteligencja, intuicja i przenikliwość. Jest też uparty, silny psychicznie i zdeterminowany.

Jeśli chodzi o jego wady, to człowiek ten popada w skrajne humory, jest bardzo krytycznie i negatywnie nastawiony do innych.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Panna
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Jaspis
Roślina: Naparstnica

22 września

Człowiek urodzony 22 września jest bardzo mądry życiowo. Jest to spowodowane między innymi tym, że jest on bardzo dobrym i przenikliwym obserwatorem. Korzysta też ze swoich doświadczeń, życiowych, choć uczy się też na błędach innych osób. Dodatkowo, dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Merkury, jest opanowany, spokojny i posiada umiejętność podejmowania trafnych i słusznych decyzji. Zdobytą wiedzę w pierwszej kolejności wykorzystuje do zarabiania pieniędzy i pomnażania swojego majątku, gdyż jest to ważny aspekt jego życia.

Jeśli chodzi o zalety, to człowiek urodzony 22 września jest inteligentny, pracowity, ambitny, dokładny, uparty i nastawiony na sukces. Jest też sumienny i zawsze dotrzymuje swoich zobowiązań.

Co do wad, to przede wszystkim jest on samodzielny i nie uznaje żadnych narzucanych ograniczeń. Jest bardzo uparty, odnośnie swojej niezależności. Ma tendencję do materializmu.

Personalizacja
:Znak Zodiaku: Panna
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Ametyst
Roślina: Orchidea

23 września

Człowiek urodzony 23 września, jest wszechstronnie uzdolniony, a dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Wenus, często są to talenty artystyczne, niebanalne, zwracające uwagę innych. Człowiek ten jest bardzo wrażliwy i uduchowiony. Ma problem z bliskością, jest zdystansowany i zamknięty w sobie, ale cały czas z tym walczy, stara się przełamywać swoje słabości na tyle, na ile jest to możliwe. Nie wszystko bowiem, jest w stanie zrobić, mimo swojej ciężkiej pracy, nie radzi sobie z krytyką i porażkami. Są to dwie rzeczy, które sprawiają mu największy problem w życiu.

Osoba urodzona 23 września jest bardzo wrażliwa i delikatna. Dużą rolę w jej życiu odgrywa duchowość, a daleka jest od materializmu. Bardzo ważne jest dla niej dobro innych i stara się być pomocna. Jest bardzo dobrym i empatycznym przyjacielem.

Co do wad, to człowiek ten jest słaby psychicznie, nie radzi sobie z porażkami i krytyką. Ma duże problemy z podejmowaniem decyzji.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Waga
Planeta opiekuńcza: Wenus
Kamień: Opal
Roślina: Goździk

24 września

Dla człowieka urodzonego 24 września najważniejsza jest jego wolność osobista i życie wbrew utartym schematom. Zawsze stara się działać niestandardowo, innowacyjnie i postępowo, nie ogląda się do tyłu, przyszłość jest dla niego najważniejsza. Dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Wenus, posiada liczne talenty artystyczne. Część z nich stale wykorzystuje w życiu, czym zwraca na siebie uwagę innych. Człowiek ten, żyje według swoich reguł, jest niezależny i nie pozwala się wepchnąć w jakiekolwiek ramy. Mimo swojej dużej wrażliwości o swoją wolność i niezależność jest w stanie walczyć.

Główną zaletą człowieka urodzonego 24 września jest jego odwaga, umiejętność walko o swoje, niezależność i umiejętność wykorzystywanie swoich zdolności i umiejętności. Człowiek ten, cały czas się szkoli i jest otwarty na nowości, w tym również technologiczne.

Co do wad, to ma skłonności do ryzyka, jest uparty i zbyt pewny siebie.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Waga
Planeta opiekuńcza: Wenus
Kamień: Kwarc różowy
Roślina: Dalia

25 września

Osoba urodzona 25 września jest wyjątkowo uduchowiona i wrażliwa. Przez całe życie stara się rozwijać umysłowo i duchowo, to jest bowiem dla niej największa wartość. Człowiek ten, przez cały czas, chce być lepszy, szlachetniejszy, bardziej wrażliwy, więcej czujący i nad tym cały czas pracuje. W dużej mierze mu się to udaje, również dzięki jego planecie opiekuńczej, jaką jest Wenus, która odpowiada za łagodność, zrozumienie i umiejętność rozwoju wewnętrznego. To, co pomaga mu w życiu, to również ponadprzeciętna inteligencja, w tym emocjonalna i umiejętności społeczne.

Zalety osoby urodzonej 25 września, to opanowanie, harmonia, inteligencja, szybkie przyswajanie wiedzy, wrażliwość i spokój.

Jeśli chodzi o wady, to człowiek ten, bywa zdystansowany, apatyczny, wycofany. Jest też bardzo zamknięty w sobie. Ma tendencję do okazywania innym swojej wyższości. Uważa, że jego rozwój wewnętrzny jest lepszy niż innych. Ma tendencję do krytykowania innych.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Waga
Planeta opiekuńcza: Wenus
Kamień: Opal
Roślina: Róża

26 września

Osoba urodzona 26 września jest bardzo miła i przyjacielska. Jest sympatyczna, uśmiechnięta i bardzo szybko zjednuje sobie innych. Nawet ci, którzy jej dobrze nie znają, okazują jej zaufanie. Ma w sobie dar zjednywanie ludzi. Nie potrafi żyć samotnie, zawsze jest otoczona ludźmi. Nie ma też problemów ze zdobywaniem prawdziwych przyjaciół, jest godna zaufania i sama nie ma z tym problemu, aby obdarzać zaufaniem innych. Dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Wenus, jest też spokojna, opanowana, zrównoważona, ale też uduchowiona i zdolna.

Zalety osoby urodzonej 26 września, to opanowanie, wrażliwość, chęć niesienia pomocy innym w tym ochrona przed popełnieniem życiowych błędów. Jest też empatyczna, wrażliwa na krzywdę innych i inteligentna.

Jeśli chodzi o wady, to człowiek ten wykazuje zachowania egoistyczne. Ma tendencje do wywyższania się, wykazywania chęci bycia podziwianym i stawianym za przykład.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Waga
Planeta opiekuńcza: Wenus
Kamień: Kwarc różowy
Roślina: Fiołek

27 września

Całkiem dobrze radzi sobie z Człowiek urodzony 27 września jest bardzo pewny siebie i swoich możliwości. Niestety w rzeczywistości, jego wyobrażenie o tym ile może, nie odpowiada temu, jak jest naprawdę. Choć, dzięki tej bucie i egoizmowi, zazwyczaj osiąga w życiu dosyć dużo. Całkiem dobrze radzi sobie z niepowodzeniami i porażkami, gdyż nie bierze pod uwagę swojej winy, a upatruje jej u innych. Nie dopuszcza do siebie myśli, że może popełnić błąd, więc trudno mu uczyć się na własnych błędach. Dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Wenus, jest spokojny, opanowany, nie popada w skrajności.

Głównymi zaletami człowieka urodzonego 27 września, jest jego pracowitość, upór, racjonalizm i determinacja. Szuka cały czas dodatkowych zajęć dla siebie, nie boi się ryzyka i porażek. Cały czas się uczy i rozwija, jest inteligentny.

Jeśli chodzi o wady, to człowiek ten miewa zachowania egoistyczne. Dąży do tego, aby sprawować jak największą władzę.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Waga
Planeta opiekuńcza: Wenus
Kamień: Diament
Roślina: Fiołek

28 września

Człowiek urodzony 28 września dąży przez całe życie, do tego, żeby być zawsze i we wszystkim najlepszym. Nie zawsze mu się to udaje, choć on jest w stanie za to walczyć wszystkimi dostępnymi sposobami. Zawsze chce być na pierwszym planie, dodatkowo bardzo waż ne jest dla niego uznanie innych, jest w stanie zrobić bardzo dużo, żeby to osiągnąć. Dzięki swojej planecie3 opiekuńczej, jaką jest Wenus, jest wiele obszarów, szczególnie dotyczącej sztuki i talentów, gdzie zajmuje pierwsze miejsca. Jest bardzo inteligentny i potrafi podejmować trafne decyzje.

Zalety człowieka, który urodził się 28 września to upór, walka, nie poddawanie się. Jest bardzo skoncentrowany na realizacji celu i pomimo swojej niecierpliwości, potrafi z uporem dążyć do jego realizacji. W miłości jest bardzo uczuciowy, wrażliwy i oddany.

Jeśli chodzi o wady, to niewątpliwie impulsywny, przewrażliwiony na swoim punkcie i niecierpliwy.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Waga
Planeta opiekuńcza: Wenus
Kamień: Akwamaryn
Roślina: Róża

29 września

Człowiek urodzony 29 września jest konserwatystą. Bardzo ważne dla niego jest wszystko, co jest związane z tradycją, obyczajami, spuścizną przodków. Robi to jednak zachowując zdrowy rozsądek i nie jest w to ślepo zapatrzony. Wie, co jest ważne i wymaga pielęgnacji, a kiedy należy odpuścić i pójść dalej. Dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Wenus, jest opanowany, spokojny i zrównoważony. Potrafi w każdej sytuacji zachować twarz i podchodzić do spraw bardzo dyplomatycznie. Choć jest wrażliwy i targają nim skrajne emocje, na szczęści potrafi nad nimi zapanować.

Zalety człowieka, który urodził się 29 września to z całą pewnością jego mądrość i zachowawczość. Jest też wesoły, miły, sympatyczny. Jest zaradny, przedsiębiorczy i dobrze radzi sobie w każdej sytuacji.

Jeśli chodzi o wady, to człowiek ten jest wrażliwy, ma zmienne humory i nastroje. Zdarza mu się, że zaniża wartość siebie i nie jest z siebie zadowolony.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Waga
Planeta opiekuńcza: Wenus
Kamień: Opal
Roślina: Dalia

30 września

Człowiek urodzony 30 września ponad wszystko, chce się wyróżnić z tłumu, a jednocześnie zachować wewnętrzny spokój i harmonię. Jest on bardzo wartościowy i nie chce być znany z powierzchowności, a zaistnieć dzięki swojemu głębokiemu wnętrzu i ciężkiej pracy, sprawiedliwości. Tam, gdzie jest to możliwe, krzewi swoje wartości i chce sprawić, aby ludzie byli lepsi dla siebie nawzajem. Dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Wenus, jest spokojny, zrównoważony i potrafi dążyć z determinacją, do realizacji założonych celów. Jest nastawiony pokojowo i zaraża tym innych. Cieszy się ogólną sympatią i szacunkiem, na co ciężko w swoim życiu pracuje. Niemniej daje to bardzo dobre efekty.

Zalety człowieka, który urodził się 30 września to spokój, rozległa wiedza i inteligencja.

Jeśli chodzi o wady, to bywa za bardzo uczuciowy i daje się ponieść swoim namiętnościom, co często prowadzi do zdrady. Jest też podatny na manipulację i wpływy innych osób.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Waga
Planeta opiekuńcza: Wenus
Kamień: Diament
Roślina: Fiołek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *