Październikowe dzieci

Październik to miesiąc, kiedy możemy obserwować bardzo zmienną aurę, pełnię barw i szybkie przechodzenie z jednych stanów pogodowych w drugie. Takie właśnie są październikowe dzieci. Jeśli Twoje dziecko urodziło się do 22.10 to jest zodiakalną Wagą, natomiast jeśli urodziło się od 23.10 to jest zodiakalnym Skorpionem.

Waga – Są to specyficzne dzieci. Na zewnątrz zazwyczaj spokojne i opanowane, chcące zawsze działać sprawiedliwe, a w środku często posiadające wiele sprzecznych i skrajnych emocji. Dzieci te są szczęśliwe, doceniają to, co mają, natomiast dość często się kłócą, chcąc udowodnić swoje zdanie. Są wesołe i pogodne. Zodiakalna waga potrafi znaleźć argumenty po jednej i drugiej stronie, dlatego często ciężko jest jej opowiedzieć się oo jednej ze stron i jasnego określenia swojego zdania. W szkole jest lubiana, ma wiele znajomych. Z natury jest leniwa i woli, aby to inni wykonywali większość prac. Jest kreatywna i potrafi działać na dużą skalę. Jest urodzonym liderem, ale często nie chce się jej uczestniczyć w różnych wydarzeniach i organizować oraz planować

dane przedsięwzięcia. Jeśli jednak się na to zdecyduje to wszyscy są zachwyceni. Często dzieci urodzone jako zodiakalne Wagi posiadają zdolności manualne. W życiu dorosłym często zajmuje stanowiska związane z komunikacją takie jak prawnik, rzecznik prasowy, dziennikarz czy redaktor, a także doradca.

Skorpion – Dzieci urodzone pod tym znakiem zodiaku są gadatliwe, lubią otaczać się innymi osobami, dobrze czują się zarówno wśród rówieśników, jak i dorosłych. Niestety, mają skłonność do kłamania. Są bystre i inteligentne, często wyróżniają się bardzo dobrze rozwiniętą intuicją. Są bardzo emocjonalne szybko wpadają w złość, są impulsywne. Mocno przywiązują się do innych, często ich przyjaźnie są na całe lata. Mają problem z dotrzymywaniem słowa i terminów, szczególnie w szkole, a także z utrzymaniem koncentracji i uwagi na jednej rzeczy. Bywają zapominalskie. Są to dzieci dość mocno zamknięte w sobie dlatego od najmłodszych lat należy je uczuć rozmawiać o swoich uczuciach i przeżyciach. Często są podejrzliwe i potrzebują dużo czasu, aby się otworzyć i zaufać innym. Dzieci te są bardzo zero jedynkowe, dla nich nie ma półśrodków ani żadnych odcieni szarości. Lubią dowodzić i wymyślać zabawy, są mocno kreatywne. W życiu dorosłym często obejmują zawody związane z pomaganiem innym, takie jak lekarz, żołnierz, doradca, detektyw czy psycholog.

Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *