Styczniowe dzieci…

Twoje dziecko urodziło się w styczniu? Styczeń to dwa znaki zodiaku
Koziorożec oraz Wodnik,
jednak znaki te znacznie się różnią od siebie. Możesz spodziewać się człowieka, który będzie wiedział czego chce i będzie dążył do wyznaczonych celów. To tyle podobieństw, między nimi. Ponadto dzieci te często są alergikami oraz meteopatami.

Koziorożec – Jeśli Twoje dziecko urodziło się do 19.01, będzie osoba bardzo odpowiedzialną, która od małego będzie pokazywała, że ma swoje zdanie. Dzieci spod znaku Koziorożca, są urodzonymi przywódcami, co pokazują już od najmłodszych lat w domu. Zawsze chcą, aby to ich było na wierzchu i są przy tym nieustępliwi. Przy wykonywaniu zadań, nawet codziennych mocno się angażują, a wcześniej wszystko planują. Są to osoby, które nie lubią półśrodków, cechuje je duża ambicja i pracowitość.

Ponadto dzieci te zazwyczaj są bardziej dojrzałe niż ich rówieśnicy oraz wykazują dużą odpowiedzialność wobec

swoich bliskich, nawet rodziców. Są to osoby z dużym temperamentem, które nie lubią przystosowywać się do reguł narzucanych im przez rodziców. Są uparte i wytrwałe, dlatego nie jest łatwo ich wychowywać. Jednak cechy te bardzo im się przydają w dorosłym życiu, a oni zazwyczaj świetnie sobie radzą jako dorośli ludzie. Często zostają lekarzami.

Wodnik – Jeśli Twoje dziecko urodziło się po 19.01 to dziecko, dla którego liczy się przede wszystkim wolność. Dzieci spod znaku Wodnika, lubią przekraczać wyznaczone granice, dla nich nie ma przyjętych norm i obowiązków. Najlepiej czują się w swoim towarzystwie, zawsze potrafią zorganizować czas. Maluchy, które są Wodnikami, zazwyczaj nie są mocno absorbujące.

Starsze dzieci, często mówią o potrzebie przebywania w samotności. Dzieci te zazwyczaj lubią czytać, zgłębiać interesujące ich tematy, są bardzo ciekawe świata, dużo myślą i często wydaje się, że są we własnym świecie. One zawsze mają swoje zdanie. Są nieuporządkowane, ich życiem rządzi chaos. Ważne jest, aby dać im własną przestarzeń, której potrzebują i która da im komfort w życiu. Zazwyczaj nie lubią nauki, wolą poświęcać czas na rozmyślanie i zajmowanie się tym co jest dla nich interesujące. Najbardziej sprawdzają się w wolnych zawodach, wśród nich jest także wybitnych odkrywców czy wynalazców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *