Dzieci urodzone w marcu

Dzieci urodzone w marcu są zazwyczaj kreatywne i pełne życia. Lubią kontakty z innymi ludźmi, w życiu dorosłym najczęściej zakładają rodziny i mają swoje potomstwo. Jeśli Twoje dziecko urodziło się do 20 marca Jego znakiem zodiaku są Ryby. Natomiast dzieci urodzone od 21 marca to zodiakalne Barany.
Ryby – Dzieci te są zazwyczaj lubiane, dobrze odnajdują się w towarzystwie, choć pozostają nieco na uboczu. Charakteryzuje je duża wrażliwość. Często mają bardzo duży i dobry kontakt z florą i fauną. Są ogromnymi marzycielami i mają najbardziej ze wszystkich znaków zodiaków rozwiniętą wyobraźnię. Uwielbiają własne towarzystwo i często wolą spędzić czas na samodzielnych zabawach niż np. z rodzicami czy rówieśnikami. Dzieci spod znaku Ryb posiadają duże zdolności artystyczne i w życiu dorosłym, często decydują się na zawody związane z ich artystyczną duszą takie jak: pisarz, tancerz czy malarz. Często ich marzeniem jest także latanie, dlatego dobrze sprawdzą się w roli pilota czy stewardessy.

Baran – Dzieci, które są zodiakalnymi Baranami, już od najwcześniejszych lat, pokazują, że mają własne zdanie i lubią stawiać na swoim. Posiadają w sobie niespożytą energię i zawsze jest ich wszędzie pełno. Wśród rówieśników lubią dominować i rozdzielać zadania podczas zabawy. Są silne psychicznie i wierzą we własne siły. Zazwyczaj nie boją się wystąpień publicznych i potrafią stanąć w obronie słabszych. Są bardzo kontaktowe i chętne do aktywnego działania. Lubią wyzwania i chcą, aby cały czas w ich życiu się coś działo. Nie boją się stanąć w obronie słabszych. Dobrze sprawdzą się w zawodach typu: adwokat, budowlaniec, manager, sportowiec, badacz czy nauczyciel.

Wróżka Mariwa

One thought on “Dzieci urodzone w marcu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *