Sennik – Symbolika Snów – Akademik

Sen o akademiku ma dwojakie znaczenie. Z jednej strony jest to informacja dla nas, iż potrzebujemy wolności, swobody i chcemy powrócić do czasu młodości. Z drugiej strony może być ostrzeżeniem, że zbyt lekko podchodzimy do naszego obecnego życia. Jak zawsze wszystko zależy od szczegółów.

Być w akademiku – Sen ten oznacza, iż zbyt dużo czasu poświęcamy na przyjemności, nie skupiamy się na tym co ważne w życiu. Może to być także zapowiedź, iż będziesz miał szczęście w kwestii finansów.

Imprezować w akademiku – Sen ten oznacza, iż jesteś zbyt rozrzutny, zarówno w kwestii pieniędzy jak i swojego zdrowia, ale uda Ci się rozwiązać ważną dla Ciebie sprawę.

Widzieć akademik – Sen ten oznacza, iż pragniesz mieć mniej obowiązków, pragniesz beztroski i nie chcesz brać odpowiedzialności za swoje życie.

Mieszkać w akademiku – Sen ten oznacza, iż czekają Cię zmiany w życiu, ale będziesz negatywnie odebrany przez otoczenie.

Wróżka Mariwa

One thought on “Sennik – Symbolika Snów – Akademik

  1. wywalają mnie z akademika, bo jakaś ważna delegacja przyjechała, z mojego pokoju mniw ywwalają na bruk, mam sobie znaleźć coś innego od ręki, taki sen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *