Horoskop Urodzeniowy – 19 Czerwca

Osoby urodzone 19 czerwca:

Człowiek urodzony 19 czerwca jest ponad wszystko szlachetny. Jego intencje są zazwyczaj dobre, lubi i ceni ludzi, jest szczery, prostolinijny i prawdomówny. Dzięki temu otrzymuje szacunek osób, które stają na jego drodze. Nie daje nikomu powodu, do tego, aby go nie lubić. Jest miły, uprzejmy, elokwentny, a dzięki swojej planecie opiekuńczej, jaką jest Merkury, wrażliwy i emocjonalny. Ma bardzo szerokie zainteresowania, a także rozmaite talenty, w tym artystycznie, które w miarę możliwości, stara się rozwijać.

Jeśli chodzi o zalety człowieka urodzonego 19 czerwca, to jest on subtelny, delikatny, kochający naturę i przyrodę. Przez całe swoje życie jest prawdziwy, nie udaje kogoś, kim nie jest, szczery i prostolinijny.

Co do wad, należy tu wspomnieć, że jest mało odporny na stres i w skrajnych przypadkach wybucha gniewem. Jest też człowiekiem nadmiernie wrażliwym, bardzo przeżywa wszystkie swoje porażki i bardzo cierpi, kiedy coś mu się nie udaje. Wywołuje to u niego bardzo złe samopoczucie.

Personalizacja:
Znak Zodiaku: Bliźnięta
Planeta opiekuńcza: Merkury
Kamień: Akwamaryn
Roślina: Storczyk

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *