2 pytania do kart…

Niepewność, lęk, pytania… znajdź odpowiedzi, już teraz.img14

Wiem, że masz dużo pytań, wiele niepewności i wewnętrzne lęki. Możesz oczywiście zdać się na ślepy los i czekać na to co się wydarzy ale czy nie będziesz żałować, że można było czemuś zaradzić, pomóc sobie, swoim bliskim? Co, jeżeli okaże się, że można było uniknąć problemów? Zadaj 2 konkretne pytania a gotowe odpowiedzi otrzymasz w przeciągu najbliższych 30-tu minut.

W jaki sposób?:

Wystarczy, że skorzystasz z tej Promocji i zadasz mi 2 pytania a ja w przeciągu 30 minut wyślę Ci odpowiedź, gotowe rozwiązanie, pomoc. Mogę Ci to zagwarantować, dzięki temu, że jest to moja droga życiowa
i powołanie, a także moja praca zawodowa. To od Ciebie zależy co zrobisz z tą informacją, zawsze masz wybór. Twoja przyszłość nie musi być wielką niewiadomą, możesz mieć świadomość i wiedzę.
Tutaj kupujesz odpowiedź na DWA zadane przez Ciebie pytań.

Jeśli jednak masz tylko 1 pytanie, kosztuje ono 10 zł.

Pamiętaj:

Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu ale tylko wtedy, kiedy wiesz co Cię czeka. Nie czekaj, miej świadomość siebie, swojego życia i zdrowia.
W Twoim życiu będą rzeczy, które na pewno się wydarzą, te dobre i te złe, tego nie zmienisz ale dzięki mojej pomocy przygotujesz się odpowiednio wcześnie, zareagujesz szybciej, lepiej, skuteczniej.

Co otrzymasz dokonując zakupu?:

Po dokonaniu wpłaty i przesłaniu potwierdzenia, prześlij mi 2 pytania mailem wraz z imieniem i datą urodzenia oraz potwierdzeniem przelewu. Do 30 minut wyślę Ci odpowiedź tą samą drogą. Jeżeli, będę miała jakiekolwiek wątpliwości co do odpowiedzi, nie będę czuła odpowiedzi to zwracam Ci całą wpłaconą sumę. Gwarantuję indywidualne podejście do każdego pytania i każdej poruszanej kwestii, nie korzystam z szablonów odpowiedzi a każda moja odpowiedź jest szczera, zgodna z tym co czuję.

Jeżeli masz więcej niż pięć pytań, możesz wykupić ich wielokrotność.

Cena promocyjna 2 pytań – 15 zł

1 pytanie – 10 zł

Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *