Miłość na wakacjach, przygotuj swój rytuał:

Okres wakacyjny to czas sprzyjający nowym związkom i znalezieniu prawdziwej miłości.
Mamy wtedy więcej energii, częściej się uśmiechamy, a co najważniejsze, jesteśmy bardziej otwarci na nowe znajomości. Dzięki dużej ilości słońca i korzystnej aurze, jest to najlepszy czas, na zawieranie nowych relacji. Jest potwierdzone naukowo, iż właśnie w czasie wakacji przybywa najwięcej nowych związków.

Aby Ci się udało i abyś spotkała odpowiednia osobę, z którą będziesz mogła stworzyć związek, przede wszystkim daj sobie szansę. Uwierz, że zasługujesz na szczęście i miłość. Dodatkowo pomóż sobie i swojemu szczęściu. W tym celu przygotuj swój rytuał na miłość.

Letni rytuał na miłość:

Do wykonania rytuału, będą Ci potrzebne zerwane kwiaty, czerwona świeca, kadzidło o zapachu róży. Udaj się na łąkę lub do lasu czy ogrodu. Zbierz minimum po 3 rodzaje kwiatków. Nie jest ważne, które będą to konkretnie kwiaty. Ważne jest, aby były one własnoręcznie przez Ciebie zerwane i aby Ci się podobały. W czasie ich zrywania myśl o tym,

że będziesz w szczęśliwym związku, przepełnionym miłością. Wróć do domu kwiaty włóż do wazonu i zapal świecę oraz kadzidło. Przez kilka minut skup się tylko na wizualizacji swojego przyszłego związku. Wyobrażaj sobie, jacy jesteście razem szczęśliwi, jak się kochacie. Następnie zgaś świecę i kadzidło. Czynność tą powtarzaj przez 3 dni. Po tym czasie zerwij po jednym płatku z każdego rodzaju kwiatków, a resztę kwiatów rozrzuć na łące w lesie czy ogrodzie, tam, gdzie były zebrane. Natomiast świecę dopal do końca tego samego dnia. Zebrane płatki wysusz i noś w naturalnym woreczku, blisko serca lub w torebce.

Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *