Horoskop partnerski – Bliźnięta + Rak

Kiedy osoby spod tych dwóch znaków się spotkają to następuje duże zderzenie światów.
Początkowo może się wydawać, że totalnie ich nic nie łączy. To jak zderzenie wody z ogniem. Zodiakalny Rak potrzebuje spokoju, ciepła i rodzinnej atmosfery. Najlepiej czuje się w domu. Natomiast osoba, która jest spod znaku Bliźniąt najlepiej czuje się w towarzystwie, cały czas przekraczając granicę i odkrywając to co nowe.

Taka relacja zazwyczaj zaczyna się od koleżeństwa, jednak często, w krótkim czasie występuję bardzo silna chemia, między takimi osobami. Z tego powodu często związek taki zaczyna się od romansu, a dopiero po czasie przeradza się w prawdziwą relację. Choć na pewno połączenie tych osób nie jest łatwe, to w tym przypadku jest szansa na to, że przeciwności się uzupełnią nawzajem, jeśli tylko obie strony znajdą w sobie dużo cierpliwości do pracy nad związkiem. Każda z tych osób pragnie być w długotrwałym związku, relacja partnerska jest bardzo ważna dla każdego z tych znaków. Oboje są raczej wierni i pragną czuć się

pewnie i bezpiecznie przy boku partnera. Dlatego mimo przeciwieństw, które są duże w ich przypadku, jest szansa na stworzenie trwałej relacji między tymi osobami. Paradoksalnie to początki bywają u nich trudne, a im dłużej się znają, tym lepiej zaczynają się dogadywać, o ile każde z nich będzie szczere, ponieważ zarówno osoba spod znaku Bliźniąt jak i spod znaku Raka mają problem ze szczerością.

Zodiakalny Rak może trochę sprowadzić na ziemię partnera i pokazać uroki wspólnego życia w zaciszu domowym. Natomiast osoba spod znaku Bliźniąt może mocno poszerzyć horyzonty myślowe partnera i pokazać Mu piękno otaczającego świata.

Mariwa

One thought on “Horoskop partnerski – Bliźnięta + Rak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *