Czy Twoja druga połówka łakomczuchem. Sprawdź to na podstawie znaku zodiaku?

Są osoby dla których jedzenie nie ma zbyt dużego znaczenia,
Są również takie, dla których jedzenie jest największa przyjemnością w życiu. Osoby te uwielbiają jeść, nie przejmują się zalecanymi dietetyków ani zasadami zdrowego żywienia. Jak się okazuje nie bez znaczenia jest tu znak zodiaku, który powoduje iż osoby te maja naturalne potrzeby jedzenia więcej niż potrzebują. Sprawdź czy Twój partner należy do tej grupy.

Byk – Uwielbiają celebrować posiłki. Dla nich to magiczny moment, pragną jeść tylko to co najlepsze, wykwintne i niebanalne. Doceniają smak i chętnie kosztują nowe potrawy. Potrafią się mocno zatracić w jedzeniu.

Baran – Lubią jeść dużo, tak aby poczuć, że są pełni. Uwielbiają potrawy ciężkostrawne, ale mocno sycące. Są

odważni w próbowaniu nowych, nawet ekstremalnych potraw, przez kuchnię poznają nowe kraje i ich obyczaje.

Waga – Osoby te lubią gotować, w ten sposób pokazują bliskim, że ich kochają. Chcą, aby na talerzu było kolorowo i różnorodnie. Same często łączą nietypowe smaki i lubią eksperymentować w kuchni. Jedzą często i dość nieregularnie.

Lew – Lubią próbować różne potrawy, a w szczególności przystawki i finger foody. Dla nich liczy się dobre jedzenie i dobre towarzystwo. Jedzą dużo, lubią różnorodność i ciekawe połączenia smaków. Nie boją się próbować nowych potraw.

Mariwa

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *