Czy Twój partner chce mieć dziecko? – Sprawdź to na podstawie Znaku Zodiaku

Są osoby, które czują się spełnione posiadając rodzinę, a dzieci są ukoronowaniem ich życia.
Dzięki posiadaniu dzieci, uważają, że mogą się w pełni realizować, dzięki czemu mogą być w pełni szczęśliwi. W pracy wróżki, często dostrzegam,  że instynkt rodzicielski często pojawia się u nich już w bardzo młodym wieku, a osoby posiadanie dzieci jest ich największym marzeniem. Znak zodiaku ma ogromny wpływ na to, czy dana osoba pragnie zostać rodzicem, czy wręcz przeciwnie będzie się broniła przed posiadaniem dzieci.

Według kart tarota, te znaki zodiaku najchętniej zostają rodzicami:

Rak – Dla osoby urodzonej jako zodiakalny Rak, rodzina jest wszystkim. Dzieci są dla nich największym skarbem. Potrzebują czasu, aby dojrzeć do bycia rodzicem, ale kiedy już nim zostaną pragną zapewnić swojemu dziecku wszystko to co najlepsze. Często uważają, że bez dzieci nie będą szczęśliwi.

Waga – Osoby urodzone jako Wagi w pewnym momencie swojego życia pragną zostać rodzicami, a kiedy to się

stanie, mają w sobie wiele empatii. Do rodzicielstwa podchodzą odpowiedzialnie i są prawdziwą ostoją dla swoich dzieci.

Byk – Osoba urodzona jako zodiakalny Byk, pragnie założyć rodzinę, która daje Mu pewność i poczucie spełnienia. Dlatego kiedy jest pewny swojej wybranki dość szybko decyduje się na dzieci, które są dopełnieniem  Jego szczęścia.

Panna – Osoby urodzone jako zodiakalne Panny, pragną od życia przede wszystkim prawdziwego i szczęśliwego domu rodzinnego. Ognisko domowe, w którym jest gromadka dzieci, jest spełnieniem ich marzeń. Nie boją się także rodzicielstwa w późnym wieku.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *