Czy Twoja druga połówka będzie dobrym rodzicem? Sprawdź to na podstawie znaku zodiaku

W pracy wróżki, spotykam się z rożnymi mężczyznami, są tacy którzy pragną dzieci,
uwielbiają się z nimi bawić, realizują się spędzając czas z dziećmi i są po prostu szczęśliwi. Cieszą się, że są odpowiedzialni za nowe życie i mogą wychować swojego potomka. Jest to dla nich powrót także do czasów dzieciństwa i teraz przy swoich pociechach mogą bezkarnie ponownie zachowywać się jak dziecko. Jednak nie wszyscy mężczyźni mają takie podejście. Niektórzy unikają dzieci i obowiązków związanych z nimi. To spod jakiego znaku zodiaku są to osoby, ma bardzo duży wpływ jakimi będą rodzicami.

Oto znaki zodiaku według kart tarota, które najlepiej sprawdzają się w roli rodzica:

1.      Byk – Zodiakalny Byk podchodzi bardzo odpowiedzialnie do rodzicielstwa. Zawsze znajdzie czas dla swojego

dziecka, chętnie je wysłucha, przy tym zachowuje szacunek do dziecka. W trudnych momentach jest wsparciem i zapewnia poczucie bezpieczeństwa.

2.      Rak – Osoba urodzona jako zodiakalny Rak potrafi być zarówno rodzicem jak i przyjacielem dla swojego dziecka. Bardzo chętnie bawi się i uczy swoje dziecko. Ma w sobie wiele empatii, lubi spędzać czas z dziećmi także poza domem. Czasem jednak bywa nadopiekuńczy.

3.      Waga – Osoby, które są urodzone jako zodiakalne Wagi, mają w sobie wiele cierpliwości do dzieci, mają siłę tłumaczyć wielokrotnie to samo. Pozwalają dzieciom wyrażać swoje opinie, nie boją się przyznawać do błędu. Dzięki temu dzieci im ufają i chętnie dzielą się swoimi troskami.

4.     Ryby – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku, chętnie spędzają czas z dziećmi. Bardzo dużo robią, aby dziecko było szczęśliwe i czuło się kochane. Często swoje potrzeby odsuwają na bok, aby tylko móc poświęcić czas swojemu potomkowi.

Jeśli chcesz wiedzieć czy macie podobne potrzeby i cele życiowe w związku, zapraszam do skorzystania z horoskopu partnerskiego:  http://mariwa.pl/2017/10/25/horoskop-partnerski/

Wróżka Mariwa

One thought on “Czy Twoja druga połówka będzie dobrym rodzicem? Sprawdź to na podstawie znaku zodiaku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *