Inteligencja a znaki zodiaku

Każdy znak zodiaku jest na swój sposób wyjątkowy, każdy ma zalety, które wyróżniają na tle innych znaków zodiaku. Warto wiedzieć jakie ma się silne strony i jak dobrze je wykorzystywać w życiu codziennym. W tym zestawieniu to nie miłość jest najważniejsza, a inteligencja.

Według kart tarota, te znaki zodiaku są najinteligentniejsze:

Koziorożec – Osoby te uwielbiają się uczyć i zdobywać nowe doświadczenie. Nigdy się nie poddają i dążą do wyznaczonego przez siebie celu. Podchodzą praktycznie do problemów, nie kierują się emocjami, co bardzo im pomaga w życiu.

Wodnik – To osoby bardzo ciekawe świata, które z jednej strony poszukują wiedzy, dużo czytają i rozmawiają, z drugiej strony bardzo dużo czasu poświęcają na kontemplację, zastanawianie się na rozwiązaniem problemu i analizę sytuacji.

Panna – Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku, bardzo łatwo przyswajają wiedzę, cechuje je dobra, często

fotograficzna pamięć. Mają w sobie wiele cierpliwości, do nauki nawet skomplikowanych teorii. Ponadto, zawsze chcą wszystko sprawdzić, aby upewnić się czy teoria ma zastosowanie w praktyce.

Baran  – To osoby, które mają bardzo otwarty umysł, chętnie zdobywają wiedzę, uwielbiają także dyskutować i w ten sposób dowiadywać się o wszystkim co nowe. Przy tym ma bardzo dobrze rozwiniętą intuicję i jest ambitny i pewny siebie, dlatego wie jak korzystać ze swojego daru.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *