Znak zodiaku a talent – część II

Każdy znak zodiaku jest wyjątkowy na własny sposób, ma także cechy,
które go wyróżniają na tle innych, to wie praktycznie każdy. Natomiast niewiele osób zastanawia się nad tym, jakie talenty są przypisane do poszczególnych znaków zodiaku.

A oto one:

Waga – Poznaje prawdziwe oblicze innych osób, potrafi czytać z innych jak z otwartej książki. Nic się przed nią nie ukryje, czasem wie o ludziach więcej niż oni sami wiedzą o sobie. Przy tym jest często bezkrytyczna i akceptuje każdego takim jaki jest.

Skorpion – Jest osobą pełną energii, która zaraża swoimi siłami witalnymi innych. Często ludzie inspirują się Jego działaniami i zachowaniem i sami dokonują rzeczy, które wcześniej były dla nich niemożliwe do realizacji.

Strzelec – To naturalny optymista, który wierzy we własne siły, a sukces po prostu jest Mu pisany. Dzięki pozytywnemu myśleniu, przyciąga do siebie korzystne sytuacje, dzięki którym może z powodzeniem realizować swoje plany i marzenia.

Koziorożec – Rozwaga i motywacja. To talenty zodiakalnego Koziorożca, dzięki którym udaje mu się osiągnąć to co zamierza, a także żyć we własnym tempie, nie zwracając uwagi na to co robią inni. Jego decyzje nie są kierowane emocjami, a analizą, dodatkowo dzięki wytrwałości osiąga to czego chce.

Wodnik – Ma świetnie rozwiniętą intuicję, dzięki czemu wie co i jak ma powiedzieć, aby uzyskać to czego chce. Do tego wie jak rozmawiać z ludźmi, aby byli chętni zarówno do współpracy i do pomocy.

Ryby – Ma bardzo mocno rozwiniętą sferę duchową, potrafią wczuć się w innych, a także spojrzeć niejako z boku na daną sytuację. Dzięki temu jest obiektywny i potrafi dostrzec szanse tam, gdzie inni ich nie widzą.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *