Horoskop partnerski – Lew + Byk

Te dwa odmienne żywioły mogą się bardzo odpychać lub wręcz przeciwnie mocno przyciągać.
Kiedy ognisty Lew na swojej drodze napotka ziemskiego Byka dochodzi do zderzenia dwóch odmiennych światopoglądów. Jednak w tym przypadku często sprawdza się przysłowie, że przeciwności się przyciągają. To co łączy tą parę to zamiłowanie do dobrobytu i dobrego statutu społecznego. Natomiast kiedy zodiakalny Lew lubi chwalić się przed innymi tym co posada, to zodiakalny Byk woli zamknąć się w domu i sam doceniać to do czego udało Mu się dojść.

Każda z z tych osób pragnie trwałego związku, jest wierna i oddana, a także wiele robi dla partnera, aby zapewnić Mu szczęście. Zodiakalny Byk może się nauczyć w tym związku większego otwarcia na na innych ludzi i otaczający świat, a także optymizmu życiowego. Natomiast zodiakalny Lew, może zobaczyć czym jest prawdziwy rodzinny dom, w którym bliscy są dla siebie najważniejsi.

Problem w tej relacji dla zodiakalnego Byka może być zbyt towarzyskie i głośne życie partnera, który nie usiedzi dłużej w domu. W drugą stronę to także działa, zodiakalny Lew może nie akceptować domatorstwa partnera. Ponadto każda z tych osób jest niesamowicie uparta i pragnie stawiać na swoim co może powodować częste konflikty. Dlatego w przypadku tej relacji potrzebny jest rytuał wyciszający na każdego z nich.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *