Horoskop Partnerski: Waga + Baran

To bardzo dobre połączenie osób. Para ta może stworzyć związek na lata a nawet na całe życie. Kiedy się poznają zazwyczaj jest między nimi bardzo duża chemia, niewidzialne połączenie, które sprawia, że mocno na siebie oddziałują i przyciągają się wzajemnie.

Mimo, iż teoretycznie są zupełnie różni to, w ich przypadku powiedzenie, że przeciwności się przyciągają, idealnie się sprawdza. Osoby te, nie tylko się przyciągają, ale bardzo dobrze uzupełniają się, stanowiąc niemal jedność. Jest to typowy przykład połączenie typu jin jang, gdzie dwie osoby, czują, że razem stanowią jedność i są dzięki temu lepsze, a także mogą się rozwijać.

Relacja ta ma w sobie bardzo duży potencjał zarówno do szczęśliwego związku, jak i samorozwoju i doskonalenia swojego wnętrza. Ponadto para ta nie tylko może się od siebie uczyć, ale przy drugim partnerze może poznać lepiej samego siebie. Podobnie będzie w sypialni, zodiakalny Baran i zodiakalna Waga mocno bardzo dobrze rozumieją się w łóżku, ich potrzeby są podobne, dlatego będzie to kolejna strefa, w której będą się czuć komfortowo ze sobą.

Zagrożeniem dla tej pary, może być zbyt duża wybuchowość i władczość osoby urodzonej pod znakiem Barana, ponieważ zodiakalny Waga, sama będzie chciała decydować o sobie i nie da sobą aby zarządzać. Natomiast dzięki silnemu uczuciu, które praktycznie zawsze towarzysz tej relacji, jest duża szanse na wypracowanie kompromisów.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *