Horoskop partnerski – Waga + Strzelec

To bardzo dobre połączenie osób. Zodiakalna Waga, która jest żywiołem powietrza i bardzo dobrze uzupełnia się z zodiakalnym Strzelcem, który należy do żywiołu ognia. Kiedy poznają się dwie osoby, spod tych znaków zodiaku nawiązuje się między nimi niewidzialne połączenie, a także bardzo szybko tworzy się więź między nimi. Dlatego relacja ta zazwyczaj rozwija się w tempie ekspresowym, a te dwie osoby czują się jakby znali się od zawsze.

Osoby te mogą zarówno się od siebie wiele uczyć, jak i uzupełniać się wzajemnie, a ich rozmowy nie będą miały końca. Osoby te mocno na siebie oddziałują i stymulują się do działania, dlatego są to nie tylko dobrze dobrani partnerzy w związku prywatnym, ale także jako partnerzy biznesowi.

Oboje pragniecie trwałego i stałego związku, dlatego możecie stworzyć związek na lata. Zodiakalna Waga może poszerzyć swoje horyzonty dzięki partnerowi, natomiast zodiakalny Strzelec może uczyć się większej dyplomacji, a także odnalezienia się w każdej nawet trudnej sytuacji. Problemem może być słomiany zapał każdej ze stron, co może spowodować, że przy pierwszym dobrym konflikcie nie będziecie chcieli walczyć o siebie. Jeśli jednak trochę zmienicie podejście, macie szansę stworzyć szczęśliwą i długą relację.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *