Horoskop Partnerski: Waga + Skorpion

To dość trudne połączenie osób. Mimo, iż kiedy się poznają dobrze im się rozmawia i dość swobodnie czują się w swoim towarzystwie, to dość szybko zaczynają wychodzić różnice między nimi. Teoretycznie oboje pragną związku, jednak mają zupełnie inne podejście do relacji z partnerem i czego innego oczekują w związku.

Zodiakalny Skorpion jest mocno zaborczy, pragnie całkowitego poświęcenia i oddania partnerki, natomiast zodiakalna Waga ceni sobie przestrzeń i jest nieco zdystansowana w relacji. Dlatego relacja ta od początku będzie narażona na trudności i spory.

Osoba urodzona jako Waga może okazać się zbyt chłodna i niezdecydowana dla zodiakalnego Skorpiona. Natomiast zodiakalny Skorpion może okazać się dla partnerki jako osoba, która za bardzo pędzi przez życie i za szybko podejmuje decyzje.

Mimo, iż teoretycznie mogą się wiele od siebie nauczyć, to różnice zarówno jeśli chodzi o relację partnerską, jak i sposób prowadzenia życia. Mogą okazać się przeszkodami, które bardzo trudno pokonać. Na pewno w przypadku tej relacji potrzebny jest rytuał na miłość, który pomoże im skupiać się na tym co ich łączy a nie na tym co ich dzieli.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *