Zwierzę Mocy – Bóbr

Bobry to zwierzęta, które można spotkać w Europie i Kandzie. Bóbr to zwierzę bardzo silne, które wie do czego chce i  osiąga swoje cele. Wkraczając do naszego życia bóbr, pokazuje nam, że sami jesteście odpowiedziani za naszą rzeczywistość za nasze życie i możemy je kształtować według własnego pomysłu i uznania.

Zwierzę to potrafi bardzo szybko przystosować się do nowych warunków, uczy nas, że życie to jedna wielka zmiana, ale mamy wpływ na to, jak będzie ono wyglądało. Budując tamy, pokazuje nam, że warto zwracać uwagę na ważne rzeczy, a te które nie nie są warte naszego zachodu po prostu odpuszczać. Jest połączeniem żywiołu ziemi i wody. Dzięki temu, pokazuje, jak panować nad sobą swoimi emocjami i uczuciami, żyją zgodnie z samym sobą i nie krzywdząc przy tym innych.

Zwierzę to, to także symbol mądrości, pracowitości i wytrwałości. Pokazuje nam, że nie ma rzeczy niemożliwych, których nie da się pokonać. Bobry potrafią wybudować nawet kilkudziesięciu metrową tamę, mimo swoich niewielkich rozmiarów. Ponadto zwierzę to uczy jak współpracować z innymi, aby osiągnąć zamierzony cel.

Jeśli chcesz iść śmiało przez życie, nie bojąc się zmian, pragniesz dobrze czuć i się i pracować w grupie ludzi, chcesz być wytrwały i konsekwentny w dążeniu do wyznaczonych celów, wybierz bobra na swoje zwierzę mocy.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *