Zwierzę Mocy – Gil

Gil to niewielkie ptak występujący głównie w Europie i Azji, choć można go także spotkać w Turcji czy Iranie. Zwraca uwagę swoim barwnym upierzeniem, w szczególności czerwonym kolorem brzucha, które wyróżnia go na tle otoczenia.

Kiedy ten ptak pojawia się w naszym życiu, często jest ostrzeżeniem dla nas. Gil pokazuje, że trzeba być szczerym przed sobą, nie przejmować się tak otoczeniem i tym jak wyglądamy na zewnątrz. Uczy zachować równowagę między tym co jest widoczne, a tym co mamy w środku, a to nasze wnętrze powinno być dla nas ważniejsze.

Zwierzę to pokazuje, że jeśli będziemy piękni wewnątrz to będziemy także piękni na zewnątrz, dlatego przede wszystkim powinniśmy dbać o nasz rozwój duchowy.

Pokazuje nam, aby kierować się sercem i pozytywnymi emocjami w życiu, a usuwać negatywne, te które nas przytłaczają i sprawiają, że nie mamy energii do życia. Uczy, jak zachować harmonię także w emocjach.


Jeśli nie chcesz przejmować się tym co myślą o Tobie inni, chcesz podążać za głosem swojego serca, pragniesz być wyrozumiały wobec siebie i innych wybierz gila na swoje zwierzę mocy.

Wróżka Mariwa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *